Bahar 9. Bölüm İzle Full Show TV Bahar dokuzuncu bölüm tek parça izle

HABER MERKEZİ
Bahar Show TV Dizi Haberleri
Bahar 9. Bölüm İzle Full Show TV Bahar dokuzuncu bölüm tek parça izle

Bahar dizisinin dokuzuncu bölümü 16 Nisan 2024 Salı günü Show TV'de yayınlandı. Bahar'ın 9. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Bahar dokuzuncu bölüm izle.

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Bahar dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Merak edilen Show TV dizisi olan 'Bahar'ın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte Show TV Bahar 9. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri...

BAHAR DİZİSİ 8. BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Parla, Selim’in ona söylediklerine inanmasa da Rengin’le konuşmak ister, Rengin’in kaza yaptığı haberiyle yıkılır. Hastanede, Timur’un Rengin için olan endişesini gören Bahar iyice şüphelenir, bir yandan Parla’ya destek olup onunla bağ kurarken diğer yandan Timur’la yüzleşmeye hazırlanır. Timur, her şeyi dengede tutmaya çalışsa da başarılı olamaz. Evren, Parla’yla yakın bir bağ kurar, bu bağla birlikte Evren’in geçmişindeki sır perdesi de aralanır. Gelen sürpriz misafir tüm dengeleri değiştirir ve Bahar büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır!

Bahar, ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz' görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren, her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak.

Show TV Bahar 9. bölüm izle

BAHAR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Demet Evgar Bahar Yavuzoğlu

Buğra Gülsoy Evren Yalkın

Mehmet Yılmaz Ak Timur Yavuzoğlu

Hatice Aslan Nevra Yavuzoğlu

Ecem Özkaya Rengin Çevik

BAHAR YENİ BÖLÜM İZLE

Bahar dizisinin Show TV'de 16 Nisan 2024 Salı günü yayınlanan 9. bölümünü ( dokuzuncu bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

BAHAR 9. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ