Arka Sokaklar 673. bölüm tek parça full izle! Kanal D Arka Sokaklar son bölüm izle!

HABER MERKEZİ
Arka Sokaklar Kanal D Dizi Haberleri
Arka Sokaklar 673. bölüm tek parça full izle! Kanal D Arka Sokaklar son bölüm izle!

Arka Sokaklar 673. bölümü Kanal D ekranlarından 3 Mayıs 2024 Cuma günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Kanal D'nin her cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen fenomen dizisi Arka Sokaklar, bu hafta 673. bölümü ile izleyici ile buluştu. Bölümde öne çıkanlar ve son bölümde yaşananları sizler için ele aldık. İşte Kanal D Arka Sokaklar 673. bölüm izle linki...

ARKA SOKAKLAR 672. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

26 Nisan 2024 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 672. Bölümünde casusluk olayı yüzünden Mossad'ın peşinde olduğu ekibimiz, MİT tarafından alıkonuluyor!

Rıza Baba ve ekibi mit elemanları eşliğinde götürüldükleri yerde farklı deneyimler edinecektir. Ağır yaralı bir şekilde hastaneye getirilen Kurtuluş Baki'yi kurtarmak için Dr. Alpay başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları seferber olur.

Eşi Selman'dan ayrılan Nur, hala onun şiddetine uğramaktadır. Şans oyunu satıcısı Zeki Nur’a yardım etmek için kolları sıvar. İpek’in bilgi yarışmasına okul arkadaşı Atlas’la çalışması Haydarberk'i çileden çıkaracaktır. Yıldız’ın kardeşi Sarp kumarda borç batağına saplanmıştır. Sarp bu parayı nerden bulacaktır?

Kanal D Arka Sokaklar 673. bölüm izle

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI VE KARAKTERLER

Zafer Ergin

RIZA SOYLU

Özgür Ozan

HÜSNÜ ÇOBAN

İlker İnanoğlu

ENGİN BALKAN

Ozan Çobanoğlu

HAKAN ÇINAR

Özlem Çınar

AYLİN AYDIN

Hasan Denizyaran

KADİR KORMAZ

Oğuz Peçe

EMRE GÜRBÜZ

Sinem Reyhan Kıroğlu

BİRCE YAMAN

Cansu Fırıncı

ÜNAL KALAFAT

Tunç Oğuz

ARDA ATİK

Ali Haydar Çataltepe

ALPER GÜNDÜZ

Ece Aydemir

CANSU TOPRAK

Gizem Terzi

SİNEM ÖZDEMİR

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM İZLE

Arka Sokaklar dizisinin Kanal D'de 3 Mayıs günü yayınlanan 673. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır...

ARKA SOKAKLAR 673. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ