Zafer Algöz'den Ozan Güven açıklaması: Arkadaşımızın yanındayız demedik!

Zafer Algöz'den Ozan Güven açıklaması: Arkadaşımızın yanındayız demedik!

Oyuncu Zafer Algöz, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a fiziksel şiddet uyguladığı iddia edilen meslektaşı ve yakın arkadaşı Ozan Güven ile ilgili ilk kez konuştu.

Zafer Algöz, Ertem Şener’in YouTube’da yayınlanan ‘Sorgu Odası’ programına konuk oldu. Oyuncu, Ozan Güven’in karıştığı şiddet olayı hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"SENARİSTLER OZAN'I PROTESTO EDİYOR"

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği haberleriyle gündeme gelen Güven’in yaptığını tasvip etmediğini söyleyen Algöz, şunları söyledi:  

"Elbette tasvip edilecek bir şey değil. Kadına, çocuğa, hayvana şiddet uygulayana lanet olsun. Ama yaşananları biz bilmiyoruz ki. Ne oldu da iş o noktaya geldi? Ozan’ı protesto ediyor senaristler. Bakıyorum; çoğunluğu kadına şiddeti körükleyen senaryoları yazan adamlar. Ayıp değil mi? Şimdi burada bir tavır gösteriyorsun. O zaman kalk ‘Ben bu senaryoyu yazmam, burada kadına şiddet var’ de. Şu anda Ozan da, o hanımefendi de eminim çok pişmandır. Kim böyle bir şeyden mutlu olabilir? Ya da kim görüp de ‘Ben arkadaşımın arkasındayım’ diyebilir? Kimse kimseye şiddet uygulayamaz. O noktada devlet otoritesi devreye girer."

"HEPİMİZ ÜZÜLDÜK"

Zafer Algöz, "Can Yılmaz ve Cem Yılmaz tepki gösterdiler mi?" sorusunu da şöyle yanıtladı:

"Niye böyle bir olay oldu diye hepimiz üzüldük. Kalkıp da şunu demedik: ‘Arkadaşımızın yanındayız’. Böyle bir şey yok. Şu an iş yargı aşamasında. Yarın öbür gün barışıp davadan da vazgeçebilirler."

Kaynak: Haber Global

Ozan Güven Zafer Algöz