2021'de bir aşk bombası daha! Yılmaz Erdoğan ve spiker Damla Uğurtürk'ün aşk yaşadığı ortaya çıktı

Yılmaz Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde Etiler'de birlikte görüntülendiği genç kadının spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ortaya çıktı. 5 ay önce Beşiktaş'ın ödül gecesinde birlikte sunuculuk yapan ikili bir süredir birliktelik yaşıyor.

11.01.2021    13:19

Yılmaz Erdoğan geçtiğimiz cuma günü Etiler’de görüntülendi. Ünlü oyuncu, genç bir kadınla ara sokaklarda yürürken objektife yansıdı.

Aniden karşılarına çıkan muhabirler, ikiliyi panikletti. Yılmaz Erdoğan ve gizemli arkadaşı birbirinden hemen uzaklaştı.

"TAMAM KAYBOL!"

Yılmaz Erdoğan, soru soran muhabiri “Tamam kaybol!” diyerek tersledi. Sinirlenen oyuncu, adımlarını hızlandırarak oradan uzaklaştı. Erdoğan, muhabirler tarafından takip edilmediklerinden emin olmak için de sık sık arkasını kontrol etti.

Hürriyet'te yer alan habere göre; ünlü oyuncunun yanındaki maskeli genç kadının spor spikeri Damla Uğurtürk olduğu ve ikilinin bir süredir ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk arasında 19 yaş fark var.

BEŞİKTAŞ GECESİNİ BİRLİKTE SUNDULAR

Beşiktaş Kulübü, "Bırakmam Seni" kampanyası kapsamında geçen ağustos ayında Vodafone Park'ta "Ödül Senin" gecesi düzenlemiş, organizasyonun sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk yapmıştı. Uğurtürk daha sonra ünlü oyuncuyu YouTube programında da ağırladı. İkilinin bu buluşmalar sırasında yakınlaştığı ve aralarında bir ilişki başladığı öğrenildi.

DAMLA UĞURTÜRK KİMDİR?

1986, Ankara doğumlu Uğurtürk, Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. NTV, TGRT, Kanal B ve TRT’de muhabir ve spiker görevlerinde çalışan Uğurtürk, 5 senelik TRT kariyerinin ardından 2018 yılının sonlarında CNN Türk'ün spor servisine dahil oldu. Uğurtürk, aynı zamanda LÖSEV gönüllüsü.

Son Güncelleme : 11.01.2021 - 13:21
Sıradaki Haber Yükleniyor