Yavuz Seçkin sosyal medyadan duyurdu: Nahoş olaylar yaşanabilirdi

Oyuncu ve radyo programcısı Yavuz Seçkin'i önceki gün köpek ısırdı. Apar topar hastaneye koşan Seçkin, İstem dışı nahoş olaylar yaşanabilirdi. Neyse bunu da şükür. Aşımızı olduk ama tetanoz" dedi.

30.04.2021 12:47 | Son Güncelleme : 30.04.2021 12:50

Koronavirüs pandemisi dönemini Darıca'da ailesiyle birlikte geçiren Yavuz Seçkin'i köpek ısırdı. 52 yaşındaki oyuncu, olayı esprili bir dille takipçilerine anlattı.

Aşı olurken fotoğrafını yayınlayan oyuncu, "Öncelikle benim bir hayvansever olduğumu hepinizin bilmenizi isterim. Dün Darıca’da başımdan bir olay geçti" ifadelerini kullandı.

Yavuz Seçkin'in paylaşımı şöyle: 

"Komşumuz, ikazlara rağmen kangal köpeklerini başıboş sokağa salıyor ve hayvanlar sokakta kafalarına göre takılıyorlar..."

"Sokak, Elm Sokağı köpek versiyonu gibi. Maalesef bu kangal köpeklerden biri, dün beni de ıssırdı. Şükür yanımda çocuklarım, 81 yaşındaki annemiz yoktu."

Yavuz Seçkin'in "İstem dışı nahoş olaylar da yaşanabilirdi. Neyse bunu da şükür. Aşımızı olduk, ama tetanoz" şeklindeki mesajına 'geçmiş olsun' yorumları yapıldı.

Ünlü oyuncu, Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşıma ise "Kangal ısırınca insanda böyle havalandırma delikleri açılabiliyor" notunu düştü.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor