Yasak Elma 111. Bölüm Full İzle

Fox'taki Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 111. bölümü yayınlandı. İşte 13 Eylül 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 111. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 111. Bölüm İzle.

Yasak Elma 111. Bölüm Full İzle

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 111. bölümü 13 Eylül 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 110. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ender ve Yıldız, Hasan Ali’nin açığını yakalamak için el ele verip planlar yaparken, Hasan Ali de boş durmaz. Ender, Kaya ile ilgili kararını verip harekete geçer. Hasan Ali, Yıldız ve Ender’in yüzleşmesi beklenmedik bir felaketle yarım kalır.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 111. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 13 Eylül Pazartesi günü yayınlanan 111. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA 111. BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma