Yasak Elma 110. Bölüm Full İzle - Sezon Finali

Fox'taki dizisinin merakla beklenen sezon finali 110. bölümü yayınlandı. İşte 10 Mayıs 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 110. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 110. Bölüm İzle.

10.05.2021 23:00 | Son Güncelleme : 10.05.2021 23:00

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 110. bölümü 10 Mayıs 2021 tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 109. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Şahika’nın ölümü herkesi şoke ederken, bundan en çok etkilenen kişi Kaya’dır. Ender, Kaya’ya destek olmak için tüm geçmiş hesaplaşmalarını bırakarak onun yanında olur. Hasan Ali ise Şahika’nın ölümünü hisseleri almak için fırsat bilir ve harekete geçer. Ender ve Yıldız’ın birlik olma vakti gelmiştir.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 110. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 10 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan 110. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA 110. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor