Uyanış Büyük Selçuklu 25. Bölüm İzle

TRT 1'de dizisinin 25. bölümü yayınlandı. İşte 15 Mart 2021 Pazartesi günü yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin 25. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

15.03.2021 22:35 | Son Güncelleme : 16.03.2021 10:07

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin heyecanla beklenen 25. bölümü TRT 1 ekranlarında 15 Mart Pazartesi günü yayınlandı.

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 24. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Melikşah ile arası giderek açılan ve onunla uzlaşmaz bir noktaya varan Tekiş, Melikşah’ı tahttan indirmekle sonuçlanabilecek her yola başvuracaktır. Devletin içinde bulunduğu siyasi ve sosyal çalkantıyı bahane ederek Selçuklu Devleti’nin kurucu unsuru olan ve belkemiğini oluşturan Türkmen Beylerini Melikşah’a karşı etrafında birlik olmaya çağıracaktır. Şelemzar’da Batıni tüccarlar, ahaliyi kendi batıl yollarına çekmek için harekete geçmişti. Batıni hekimler Darüşşifa’da hızla yuvalanmaya başlamıştı. Faaliyetlerin hızlanmasını isteyen Sabbah, Faysal’a Şelemzar’da bir Batıni medrese kurmasını söylemişti. Şelemzar’da Batınileri giderek güçlenirken; ahalinin arasına karışan Gazali, yasaklı olan Batınilerin Şelemzar’da çoğalmaya başladıklarını anlamıştı.

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 25. BÖLÜM İZLE

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin 25. bölümünü tek parça full olarak TRT İzle'den izleyebileceğiniz link.

ÖNEMLİ NOT: TRT'nin linkteki TRTizle sitesine Facebook, Google ya da Apple ID'nizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bu hesaplardan biriyle giriş yapıldığında dizi ücretsiz olarak seyredilebilmektedir.

Sıradaki Haber Yükleniyor