Ünlü spor spikeri Hande Sarıoğlu estetiklerini tek tek açıkladı! Eski hali yine gündem oldu

Ünlü spor spikeri Hande Sarıoğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sarıoğlu son olarak yüzüne yaptırdığı estetikleri açıkladı.

16.07.2021 10:56 | Son Güncelleme : 16.07.2021 13:28

32 yaşındaki spor spikeri Hande Sarıoğlu, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine geliyor. 

Sarıoğlu son olarak yüzüne yaptırdığı estetikleri itiraf etti.

Ünlü spor spikeri paylaştığı selfie'ye çok yorum gelince dayanamadı ve bir açıklama yaptı.

Sarıoğlu açıklamasında, "Benim alın ve göz kenarlarımda botoks, dudaklarımda dolgu var" dedi.

Hande Sarıoğlu'nun daha önce de eski hali gündem olmuştu. İşte ünlü spikerin estetiksiz hali... 

HANDE SARIOĞLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Hande Lala Sarıoğlu, 19 Eylül 1988’de Düzce’de doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı.

Aşk-ı Memnu dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında Star TV'de Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında yer aldı.

2011'de Pasaport adındaki yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaptı. Daha sonra FOX’ta Kaç Para Kaç programının sunuculuğunu yaptı. Şubat 2016'da TV8 kanalında başlayan Böyle Çok Daha Güzelsin programında Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi ile birlikte jüri üyesi olarak yer aldı.

2017'nin ağustos ayından itibaren Tivibu Spor'da çalışmaya başlayan Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk'te çalışmaya başladı. Emin Çağlar ve Fatih Altaylı'nın yorumculuk yaptığı Spor Saati programını sundu. 2 Aralık 2019'daki programda Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bıraktı.

Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı oryantal dans videosu nedeniyle Habertürk'teki işinden ayrıldı.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hande Sarıoğlu (@hndsar)

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor