x

Haber Global

Uludağ'da kavga sonrası gözaltına alınan Reynmen kendisini savundu!

Önceki günlerde Uludağ'da kavga eden ve jandarma tarafından gözaltına alınırken görüntüleri çekilen Reynmen, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile kendini savundu.

13.02.2020 - 13:26

A -

A +

Çektiği videolarla kısa sürede fenomen olan ve sonrasında kendi şarkılarını çıkartarak rekorlar kıran fenomen Reynmen, Uludağ'da kavga çıkardı. Olay sonrası jandarma tarafından gözaltına alınan Reynmen, Instagram hesabından açıklama yaptı.

Yine Reynmen... Uludağ'da kavgaya karıştı

Daha önce de habercilere saldıran Reynmen, tatil için gittiği Uludağ'da yine kavga etti. Jandarma tarafından gözaltına alınan Reynmen'in bu anları ise Uçankuş TV'de ekrana geldi.

"BENİ MAZUR GÖRÜN!"

Kavga görüntüleriyle gündeme geleceğini bilen Reynmen, Intagram hesabından kısa sürede bir açıklama yaptı.

Reynmen şunları söyledi: "Arkadaşlar, merhaba. Sağda solda kavga ettiğime dair haberler çıkarsa beni mazur görün, olur mu? Teşekkürler. İnsanız, olur öyle şeyler. Tamam, kendine iyi bak, by by, çok selamlar"

"PSİKOLOJİK ŞİDDET UYGULUYORLAR"

Yaşadığı kavgadan bahseden Reynmen, "Bu konu hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum. Yanımıza gelen bazı arkadaşlarımız geldikleri zaman aşağılık kompleksine bürünüyorlar. O an için kendilerini iyi hissetmek için belki de bilmiyorum ama bize psikolojik şiddet uyguluyorlar. İğrenç üsluplarıyla olsun, laubali tavrıyla olsun, el kol şakalarıyla olsun... Bizi o an bastırmaya çalışıyorlar, kendilerini daha iyi hissetmek için. Bunu yaparlarken ben tepki verince kötü oluyorum. Bu benim şanı şöhreti kaldıramadığım anlamına gelmiyor. Ben bir insanım" dedi. 


TAM 400 BİN EURO KAZANACAK!

Girdiği polemikler ve yaptığı hareketlerle magazin gündemine sık sık gelen Reynmen, Rnbesk adını verdiği albüm ile müzik listelerinde üst sıralara yerleşti. MuzikOnair'den müzik magazin yazarı Hakan Kanburoğlu’nun haberine göre Reynmen, Avrupa turnesi kazancıyla en çok kazanan isim olacak. Ünlü fenomen 10 konserlik turne sonunda Reynmen 400 bin Euro kazanacak. 

Türk lirası olarak yaklaşık 2 milyon 630 bin TL kazanacak olan Reynmen’in konser başına ücreti 263 bin TL.

Son Güncelleme : 13.02.2020 - 16:07
Sıradaki Haber Yükleniyor