Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde bomba sürpriz

Dizi Haberleri Kırmızı Oda
Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde bomba sürpriz

tv8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda dizisinin 46. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölümünde ünlü şarkıcı ve oyuncu Ayta Sözeri, Keklik karakterini canlandıracak.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisinin 46. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde Ayta Sözeri sürprizi yaşanacak.

Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde bomba sürpriz - Resim : 1

Son olarak 'İlk ve Son' dizisinde yer alan Sözeri, Kırmızı Oda'da 'Keklik' isimli karakteri canlandıracak.

Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde bomba sürpriz - Resim : 2

Diziye yeni sezonda Ayça Bingöl, Nihal Yalçın ve Başak Daşman da katılmıştı.

KIRMIZI ODA 46. BÖLÜM FRAGMAN 

AYTA SÖZERİ KİMDİR?

Ayta Sözeri, 31 Mart 1976'da Batı Almanya’da doğdu. Anne tarafından Çerkes asıllıdır. 1982'de ailesiyle İzmir'e yerleşti ve 20'li yaşlarında cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu.

Ege Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu ve Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Sanat Müziği korosunda Türk müziği eğitimi aldı. Daha sonra aralarında Sezen Aksu'nun da bulunduğu sanatçılara konserlerinde geri vokallik yaparak hayatını kazanmaya başladı. Ayta sözeri "Benimle Söyle" isimli yarışma programında da jüri olarak görev almıştır.

Ayta Sözeri, Gülse Birsel'in Aile Arasında filminde büyük ilgi görmüştür.

 

Kaynak: Haber Global

Kırmızı Oda Kırmızı Oda dizisi haberleri Kırmızı Oda 46. bölüm TV8 TV8 dizileri kırmızı oda dizisi 46. bölüm özet Ayta Sözeri Ayta Sözeri kimdir Ayta Sözeri kaç yaşında Kırmızı Oda 46. bölüm konuk oyuncu