TRT 1'den Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümüyle ilgili flaş karar!

Masumlar Apartmanı Dizi Haberleri
TRT 1'den Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümüyle ilgili flaş karar!

Başrolleri Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinin 49. bölümüyle ilgili beklenmeyen bir gelişme yaşandı. TRT 1, Masumlar Apartmanı dizisinin bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümünün yayın saatini değiştirdi. İşte detaylar...

OGM Pictures'ın TRT 1 için çektiği Masumlar Apartmanı dizisi bu akşam yine izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Ancak merakla beklenen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm yayın saatiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin bu akşamki 49. bölümü özetsiz yayınlanacak. Sebebi ise saat 22:00’de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TRT ortak yayınına katılacak olması.

Masumlar Apartmanı özetsiz yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de TRT 1'de.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han, kendince aldığı intikamın sahte mutluluğu içindedir. Etrafındakilere son derece neşeli davranır. Ceylan’ınsa pes etmeye hiç niyeti yoktur. O sırada evde yeni bir kriz baş gösterir.

TRT 1'den Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümüyle ilgili flaş karar! - Resim : 1

Safiye’nin korktuğu başına gelir ve Tomris’in hastalığını kaptığını fark eder. Kendini karantinaya alırken evdekileri de kendinden uzaklaştırmak için dışarı gönderir. Ancak Hikmet durumu fırsata çevirir ve Safiye’ye bakmaları için bir araya getirmek istediği iki kişiyi eve çağırır. Naci, Safiye’nin yanında olmak ister ve onun tüm itirazlarına rağmen eve gelir.

Gülben, Esat’ın bir arkadaşıyla tanışacağı için çok heyecanlıdır. Fakat buluşmaya babasıyla birlikte gitmek zorunda kalınca işler sarpa sarar ve Hikmet hem Gülben’i hem Esat’ı çok zor durumda bırakacak bir şey yapar.

Kaynak: Haber Global

Masumlar Apartmanı masumlar apartmanı dizi Masumlar Apartmanı bu akşam var mı Masumlar Apartmanı yeni bölüm Masumlar Apartmanı 49. bölüm TRT 1 TRT 1 dizi dizi dizi haberleri