TRT 1 dizisinden hayranlarına kötü haber! Reyting kurbanı oldu, 20. bölümüyle final yapacak

TRT 1 dizisinden hayranlarına kötü haber! Reyting kurbanı oldu, 20. bölümüyle final yapacak

Başrollerini Caner Şahin ve İpek Albay'ın paylaştığı Dünya Hali de reyting kurbanı olan dizilerin arasında yer aldı. Dizinin 20. bölüm itibarıyla final yapacağı ortaya çıktı.

Neden Film'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda daha önce "Tutunamayanlar" dizisinin yönetmenliğini yapan Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu'nun oturduğu Dünya Hali dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi. 

TRT1’in bu sezon tutmayan tek dizisi olarak öne çıkan Dünya Hali'nin 20. bölüm itibariyle ekrana veda edeceği ortaya çıktı. Bu durumda 15 Aralık tarihinde Dünya Hali dizisinin normal şartlarda veda etmesi bekleniyor.

Dünya Hali 17. bölüm ise 24 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00'de ekranlara gelecek. 

DÜNYA HALİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Sinan, dedesinin değerleriyle büyümüş, dürüst, ahlaklı, vicdanlı bir gençtir. Ancak aradığı aşkı henüz bulamamıştır. Sinan'ın dedesi ölüm döşeğindeyken ona ilginç bir vasiyette bulunur. Vasiyete göre Sinan şu üç şarta uyan kızı bulup evlenmelidir, 'Erken kalksın, eskinin kıymetini bilsin, bir de bal porsuğuna benzesin yeter.' Sinan dedesinin vasiyetini yerine getireyim derken kendisini komik bir maceranın içinde bulur. Bu macerada ona en yakın arkadaşı Azim, patronu Güven, ailesi, yakın çevresi ve dedesinin cami arkadaşları Burhan, Namık ve Talat amcalar eşlik edecektir.

 

Kaynak: Haber Global

Dünya Hali Dizi Haberleri