Trans birey olduğunu açıklayan Meli Bendeli hikayesini anlattı: Çukur dizisinde oynarken...

Magazin Haberleri

Çukur dizisinin Timsal Celil’i Meli Bendeli (Ahmet Melih Yılmaz) trans birey olduğunu açıklamıştı. Bir YouTube programına konuk olan Meli Bendeki, hayat hikayesini anlattı.

Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil rolüyle adını duyuran Ahmet Melih Yılmaz trans birey olduğunu duyurmuştu.

Trans birey olduğunu açıklayan Meli Bendeli hikayesini anlattı: Çukur dizisinde oynarken... - Resim : 1

Sosyal medyada Meli Bendeli ismini kullanan Ahmet Melih Yılmaz, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Gör Beni’ programına konuk oldu.

Trans birey olduğunu açıklayan Meli Bendeli hikayesini anlattı: Çukur dizisinde oynarken... - Resim : 2

Meli Bendeli, oynadığı maskülen karakterler yüzünden içinin rahat olmadığını ve insanların gerçek hayatta da kendisini maskülen biri sanmasına neden olduğunu söyledi. "Ben o değilim, o bir oyunculuk, marifet" diyen Bendeli, "Allah'ın bildiğini kuldan mı saklayayım, içimizin rahat ettiği gibi yaşamalıyız" dedi.

Trans birey olduğunu açıklayan Meli Bendeli hikayesini anlattı: Çukur dizisinde oynarken... - Resim : 3

"32 YILIMI ALDI"

Armağan Çağlayan'ın, "Çok zor bir karar aldınız diye düşünüyorum" sözleri üzerine Bendeli, "Bu zaten 32 yılımı aldı. Zordu gerçekten" dedi.

Kendisine uzun süre boyunca, "Ben kötü bir şey yapmadım" diye söylediğini belirten Bendeli, "Hayatım gitmiyordu. Kabuslardan bir yerlerden atıyorum kendimi sürekli. İlerletemiyorum hayatımı. Bu sosyal olarak da böyle, iyice eve kapanmalar böyle... Dünyadan çekilmiştim veya onu öldürecektim, Allah'tan korktum travesti oldum yani öyle söyleyeyim." dedi.

Trans birey olduğunu açıklayan Meli Bendeli hikayesini anlattı: Çukur dizisinde oynarken... - Resim : 4

"ÇUKUR’DA OYNARKEN ÇOK AŞIKTIM"

"Çukur’da oynarken çok aşık bir çocuktum" diyen Bendeli, sevgilisinden ayrıldıktan sonra zor günler geçirdiğini anlattı. Bendeli, eski sevgilisine kızgın olduğunu da belirtti.

"GİTMEK İSTİYORUM BURALARDAN"

"Oyunculuk yapmak istiyor musunuz?" sorusu üzerine Bendeli, "İstiyorum ama buralarda istemiyorum. Gitmek istiyorum buralardan çünkü çok yorgunum aslında" dedi.

"BEN KENDİNDEN VAZGEÇMİŞ BİR TRANSIM"

Oyunculuğa kızdığını söyleyen Bendeli, "Hayatım daha hayati ben bunu unuttum. Önce dedim ki altın bileziğim olsun. Önce travesti olmadım, bileziğimi aldım elime. Kadın hissetsem de... Çukur'daki dönemde de bana soranlara söylüyordum, ben kendinden vazgeçmiş bir transım aslında."

Kadın hissetmenin hisle alakalı bir şey olduğunu söyleyen Bendeli, kendisini çok üzen biri olduğunu ve yalnız bir hayatı olduğunu söyledi. Sunucunun, "Tiktok'ta neden hakaretlere maruz kalıyorsunuz?" sorusuna Meli, "O bana koymaz ki" diyerek piyasada yıllarca yasaklanan, mobinge uğrayan biri olduğunu söyledi ve insanlara anlatmak istediğini belirtti.

Kişiliğinden dolayı setlerde yıllardır mobinge uğradığını söyleyen Meli, bu yüzden sosyal medyayı kullandığını ve insanları ikna edebileceğini düşündüğünü belirtti. "Beni bu şekilde kabul eden bütün işlerde çalışırım" diyen Meli, aile kurmak istediğini söyledi.

Trans birey olduğunu açıklayan Meli Bendeli hikayesini anlattı: Çukur dizisinde oynarken... - Resim : 5

"ÖLMEDEN ÖNCE İLK İSTEĞİMDİ"

Ayrıca Meli, ailesini görmek için eve gittiğini ama babasının evde olmadığını, babasının, "Onu böyle görmeye dayanamam" dediğini söyledi. Korona dönemini evde tek başına geçirdiğini söyleyen Meli, ölmeden önce gerçekleştirmek istediği ilk hayalinin travesti olmak olduğunu söyledi.

 

Kaynak: Haber Global

Meli Bendeli Ahmet Melih Yılmaz Çukur dizisi Armağan Çağlayan magazin haberleri