Macerası kısa sürdü! Survivor'da ilk veda

Macerası kısa sürdü! Survivor'da ilk veda

Survivor 2022 All Star'ın ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da elemeye kalan Birsen, Sercan, Gizem ve Hikmet için sms oylaması yapılmıştı. Halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı elendi. Peki Survivor'da kim elendi? İşte Survivor'a veda eden ilk isim

Survivor’da kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Survivor’da kritik bir eleme gecesi yaşandı. Yapılan halk oylamasının ardından en az SMS alan ve yarışmadan elenen isim belli oldu. Peki, Survivor’da kim elendi? İşte 19 Ocak Survivor 2022 All Star’da adaya veda eden isim...

OYLAMA SONUCU KONSEYDE AÇIKLANDI

Survivor'da eleme adayları Hikmet, Gizem, Birsen ve Sercan için sms oylaması geçtiğimiz salı akşamı yapıldı. Survivor'ın son bölümündeki ada konseyinde ise eleme adayları büyük bir heyecan yaşadı.

Acun llıcalı oylama sonucuna göre Survivor 2022'den elenen ilk yarışmacıyı açıkladı.

SURVIVOR 2022'DEN ELENEN İLK YARIŞMACI GİZEM OLDU

Halk oylamasına göre Survivor'dan bu sezon elenen ilk yarışmacı Gizem Kerimoğlu oldu.

Survivor macerası sadece bir hafta süren Gizem duygularını ifade etti. Survivor'dan elenen Gizem "Benim için güzel bir deneyimdi. Çok üzgünüm, benim için bu kadarmış" dedi.

ACUN ILICALI İSE GİZEM'İN ÜZGÜN HALİNE DİKKAT ÇEKTİ

Acun Ilıcalı ise Gizem'in Survivor'daki üzgün haline dikkat çekerek, "Gizem gülümsemeyi bırak tebessüm ettiğini bile görmedim. Yüzünden düşen bin parçaydı. Bunun bir sebebi var mıydı? Sen çok düzgün ve saygılı bir yarışmacıydın" ifadelerini kullandı.

Gizem ise "Belli bir nedeni yok. Buranın şartlarında psikolojik olabilir. Özel bir sebebim yok" dedi.

Kaynak: Diğer

Survivor 2022 All Star Survivor 2022 Survivor Survivor All Star