Survivor 2021'de şoke eden gelişme! Kim diskalifiye oldu, Cemal Hünal mı, Reşat mı?

TV8'de yayınlanan 2021 Ünlüler - Gönüllüler tüm hızıyla devam başladı. 9 Ocak'ta ekrana gelmeye başlayan Survivor 2021'de yaşanan talihsizlikler, diskalifiye mi yaşanacak sorusunu akıllara getirdi. Peki, Survivor 2021'de kim diskalifiye oldu?

12.01.2021 10:17 | Son Güncelleme : 12.01.2021 10:24

Survivor 2021’in 11 Ocak’ta yayınlanan bölümünde dokunulmazlık ve ödül oyunu heyecanı yaşandı. İkinci eleme adayı için bir araya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımı, Acun Ilıcalı'nın kırmızı alarm olarak duyurduğu haber sonrası şaşkınlık yaşadı. İşte tüm detaylar…

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 3. bölümde yarışmacılar, ilk olarak ödül oyununda karşı karşıya geldi. Gönüllüler takımı, 10-5 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.

SURVİVOR’DA İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de dün akşam ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Takımlar, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Oyunun sonunda 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR 2021’DE 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de ada konseyinde, Gönüllüler takımı bir arkadaşlarını daha eleme adayı olarak gösterdi. Gönüllüler takımında yapılan oylama sonucu Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Yapılan oylama sonucunda Dora ikinci eleme adayı oldu.

SURVİVOR'DAN KİM DİSKALİFİYE OLUYOR?

İlk dokunulmazlık oyunu için mücadele veren yarışmacılardan Cemal Hünal'ın sakatlanması dikkat çekmişti. Hünal, 10 Ocak günü geçirdiği rahatsızlık nedeniyle de nefes almakta güçlük çektiğini dile getirmişti. Öte yandan Reşat'ın da ayağında sorun vardı.

Survivor 2021'in üçüncü bölümünde toplanan ada konseyinde, Acun Ilıcalı bir yarışmacının Survivor'a devam edemeyeceğini belirtti. Akıllara rahatsızlık geçiren Cemal Hünal gelse de, önceki oyunda ayağından sakatlanan Reşat'ın yarışmaya devam edememe durumu olduğu belirtildi. Ayağındaki sorunun ilerleyen günlerde değerlendirilerek Reşat'ın yarışmaya devam edip edemeyeceği açıklanacak.

"YARIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM"

Reşat ise yaşadığı sakatlığı şöyle anlattı:

"Çok bir ağrı hissetmiyorum ama düne göre bugün biraz daha morardı, şişti. O oyunu istiyorduk, yatacak yerimiz yoktu. Son oyuna Poyraz çıktı öfkemi kontrol edebiliyorum ama sevincimi kontrol edemedim. Durduğumuz yerden atladım karşıya. O anda bir şey hissetmedim."

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarından sonra yarışmaya her koşulda devam edeceğini belirten Reşat, "Elimle devam ederim. Tek ayakla giderim" dedi. Reşat'ın açıklamaları karşısında takım arkadaşları gözyaşlarını tutamadı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor