Soner Sarıkabadayı uzun saçlı halini paylaştı! Görenler şaştı kaldı

Popçu Soner Sarıkabadayı, bir dönem uzun saçlı olan halini sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcı son paylaşımında kendisini ti'ye de aldı.

Soner Sarıkabadayı uzun saçlı halini paylaştı! Görenler şaştı kaldı

Geçtiğimiz ekim ayında ilk kez baba olan Soner Sarıkabadayı, yıllar önce çekilen bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Müzik kariyeri boyunca saçlarını kazıtan ve imajını yenilemekten kaçınan Sarıkabadayı, bir dönem omuzlarına kadar uzun olan saçlarıyla takipçilerini şaşırttı.

Sosyal medya hesabından uzun saçlı halini paylaşan ünlü popçu, paylaşımına 'Lens değil arkadaşlar' notunu ekleyerek kendisini ti'ye aldı.

Soner Sarıkabadayı'nın kısa sürede gündem olan paylaşımı binlerce beğeni aldı.

İKİ MUTLULUK BİRDEN

Kolombiyalı güzel Madelein Camelo Lopez’e geçtiğimiz ekim ayında nikah masasına oturan Soner Sarıkabadayı, dört gün sonra da baba oldu.

İki mutluluğu bir arada yaşayan ünlü çift, bebeklerine Hasan Matias ismini verdi.

Sarıkabadayı, doğum haberini sosyal medyadan, "Canım oğlum hayatımıza hoş geldin. Hasan Matias Sarıkabadayı" mesajıyla duyurdu.

Sarıkabadayı ile Lopez ile evlerinde gerçekleşen sade bir nikahla evlenmişti. Pandemi nedeniyle nikaha 10 kişi katılmıştı.

2015 Miss Kolombiya güzeli Camelo Lopez, Sarıkabadayı'nın Tarifi Zor adlı şarkısının klibinde rol almıştı. Çiftin aşkları da burada başlamıştı.

Kaynak: Haber Global