İmaj tazeleyen Doğuş fotoğrafını yorumlara kapattı! İşte son hali

Sık sık imaj yenileyen ünlü isimler arasında yer alan Doğuş, şimdi de saç tasarımını yeniledi. Ünlü şarkıcı yeni görünümüyle ayna karşısına geçip poz vermeyi ihmal etmedi.

23.02.2021 16:19 | Son Güncelleme : 24.02.2021 09:01

46 yaşındaki şarkıcı Doğuş, sık sık imaj yenileyip hayranlarının karşısına çıkıyor.

Bir dönem geçirdiği saç ve kaş ektirme opesrasyonuyla çok konuşulan Doğuş, geçtiğimiz günlerde saç tasarımını yeniledi. Yeni görüntüsüyle ayna karşısında poz veren Doğuş 'un paylaşımını yorumlara kapatması dikkat çekti. 

Doğuş yeni imajını sergilediği gönderisini "Sizi kalbinize emanet ediyorum. Ne taşıyorsan kalbinde o seninle olsun" notuyla paylaştı. 

“CEZAEVİNDE KALBİMDEN ŞİŞLENDİM”

Geçtiğimiz aylarda Psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis X-TRA programına konuk olan Doğuş, hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı. Doğuş’un gündem yaratan açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle;

“Yurttan kaçtım. Ailemde bulamadığım sevgiyi sokaklarda bulduğumu sanıyordum. Sokaklardaki arkadaşlarımı kardeşim sandım ama çok geçmeden bunun bir hata olduğunu anladım. Sokaklarda çok kötü şeyler yaşadım.

Hırsızlık yaparak para kazanmaya çalışıyorduk. Çorap çaldığımız için 14 yaşında cezaevine girdim. O yıl yine bana orada taciz etmesinler diye cezaevinde kalbimden şişlendim.

Benim için kırılma anı diye bahsedeceğim şey şu olur; bir gün yine arkadaşlar market soyacaklardı, yapamamışlar, kepenkten sigara ve kalem çalabilmişler. Bana da bir sürü kalem verdiler.

Ev diye belirlediğimiz eski bir fabrikaya gidecektik. Tam oraya giderken bir araba yaklaştı ve 'gençler nereye gidiyorsunuz?' diye sordu. Ben de 'eve gidiyoruz amca' dedim. Arabanın kapısını açarken tekme attım. O esnada hepimiz kaçıştık, ben de kaçarken biri benim peşime düştü. O hızla koşarken kolumda bir acı hissettim, beni vurmuş. Kurşun sıyırmış kolumdan.

O acıyla kendimi bir binaya attım. Binanın terasına doğru çıkıp Allah’a dua etmeye başladım. İlk defa orada inandım Allah’a. Cebimden kalemleri attım, bir köşede beklemeye başladım. Polis telsizlerini duyuyorum.

Polis bulunduğun kata kadar çıktı ve bakındı. O an Allah’ı hissettim kalbimde ve inanmaya, uyanmaya başladım. Polis bir şey yapmadan gitti ve kurtuldum. Tövbe ettim o gün, bir daha bir şey çalmayacağıma söz verdim. Sonra şarkılar yazmaya başladım."

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor