Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalı'ya 'sevgili' göndermesi: "Benim şefim seninkinden daha iyi"

Bir süredir Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile birlikte olan Şeyma Subaşı sosyal medyada paylaştığı bir hikayesinde, eski eşi 'ya "Benim şefim seninkinden daha iyi" diyerek göndermede bulundu.

05.01.2021 09:51 | Son Güncelleme : 05.01.2021 11:05

Sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, yeni bir aşka yelken açtı.

Subaşı, Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile birlikte çekilen romantik bir pozunu sosyal medyadan "No nazar! Şeyma'nın peri masalı" notuyla paylaştı.

ACUN'A NİSPET Mİ YAPTI?

Öte yandan Şeyma Subaşı'nın, Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz gün sevgilisi Çağla Altunkaya'ya ilanı aşk etmesinin ardından yeni sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaşması gözlerden kaçmadı.

Ilıcalı, ilişkisi hakkında ilk kez konuşarak, "Çok mutlu olduğum bir ilişkim var. Çağla'dan duygusal anlamda iyi besin alıyorum" demişti. Ilıcalı'nın bu açıklaması sonrası Şeyma Subaşı'nın yeni aşkıyla fotoğraf paylaşması, "Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'ya nispet yaptı" dedirtti.

"BENİM ŞEFİM SENİNKİNDEN DAHA İYİ"

Tüm bu gelişmelerin ardından Şubaşı'nın Instagram hesabından paylaştığı bir videosunda eski eşi Acun Ilıcalı'ya göndermede bulunup, "Benim şefim seninkinden daha iyi" demesi dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor