Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkını resmen ilan etti! İşte ilk paylaşım

Magazin Haberleri
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkını resmen ilan etti! İşte ilk paylaşım

Sekiz aydır aşk yaşayan Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen'den ilk fotoğraf geldi. Evirgen, sevgilisinin 30. yaş gününde birlikte çekilen fotoğrafını paylaştı.

Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'dan ayrıldıktan sonra işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan çift, sonunda aşklarını sosyal medyaya taşıdı.

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkını resmen ilan etti! İşte ilk paylaşım - Resim : 1

"DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BİR TANEM"

Evirgen, dün 30. yaşına giren sevgilisinin doğum günü için Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Sarıkaya ile birlikte çekilen fotoğrafını yayınlayan Evirgen, paylaşımına "Happy birthday bir tanem..." notunu düştü.

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkını resmen ilan etti! İşte ilk paylaşım - Resim : 2

"HAYATIMA BİRİNİN GİRMESİNE HAZIR DEĞİLİM" DEMİŞTİ

Öte yandan daha önce kalbinin boş olduğunu ifade eden oyuncu, "İlişkilerinde romantik ve duygusal mısın, yoksa aklın yönetimde midir?" sorusuna yanıt vermişti. Sarıkaya, "Fazlasıyla duygusalım maalesef. Hiç öyle plancı programcı değilim." demişti.

"O anda içimden nasıl geliyorsa öyle davranıyorum" ifadelerini kullanan oyuncu, "Hayatıma birisinin girmesine hazır değilim" şeklinde konuşmuştu.

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkını resmen ilan etti! İşte ilk paylaşım - Resim : 3

UMUT EVİRGEN KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

Türk yönetmen, senarist, yapımcı ve işletmeci Umut Evirgen, 26 Şubat 1990 tarihinde dünyaya geldi. Lisans eğitimini New York’da Berkeley College’de İşletme alanında tamamladı. Yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sinema TV alanında yaptı. İlk kısa filmi olan İyi Yemek Öldürür’le aralarında Edmonton Film Festival (Oscar Qualifying)’in de yer aldığı pek çok festivale katıldı. ClujShorts ve Short to the Point festivallerinde En İyi Kurgu, Malatya Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü aldı. Senaristliğini yaptığı projeleri hayata geçirebilmek için 2019 yılında Set Sanat Prodüksiyon’u kurdu. İlk uzun metrajlı filmi olan Ben Bir Denizim’in senaristliğini ve yönetmenliğini yaptı.

Filmin başrollerinde Serkan Keskin, Gürberk Polat, Celil Nalçakan ve Sitare Akbaş yer aldı. Ben Bir Denizim, Cinequest Film & Creativity Festival, Crystal Palace International Film Festival, Rhode Island Film Festival ve Edmonton Film Festival’den davet aldı ve ilk gösterimini Adana Altın Koza Film Festivali’nde yaptı. Burada Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu ödülüne değer görüldü.

Uluslararası prömiyerini Filmfestival Cottbus’da yaptı. Yine aynı yıl, bir karantina evinde yaşananları konu alan Dünyanın En Hafif Filmi’nin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptı. Senaryosunu Feride Çiçekoğlu ile birlikte yazdığı Anasının Kuzusu isimli yeni uzun metraj film projesi, Ankara Film Festivali Proje Geliştirme Platformu’na seçildi. Son olarak Kimya adlı sinema filmi yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Umut Evirgen, filminin başrolünde eski sevgilisi Melisa Şenolsun’a yer verdi.

Aynı zamanda yeme içme sektöründe başarılı bir geçmişi vardır. Halen Gizli Kalsın gibi son yılların en çok konuşulan mekan sahiplerinden biri. Birçok işletmeci yanında yetişmiştir. Kendisi hala Emirgan Group’un sahibidir. Chicki Boom adlı barı Timeout ödüllerinde en iyi bar seçilmiştir.

Kaynak: Haber Global

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Umut Evirgen kimdir magazin haberleri