Serenay Sarıkaya leopar desenli bikinisiyle poz verdi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından leopar desenli bikinisiyle çekilen fotoğraflarını paylaştı. Güzel oyuncuya hayranlarından "İşte özlediğimiz Serenay" yorumları yapıldı.

10.06.2021 17:33 | Son Güncelleme : 10.06.2021 17:38

Son günlerde hem özel hayatı hem de sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Serenay Sarıkaya'dan Instagram'ı sallayan pozlar geldi. 

Sezonun trendlerini yansıtan leopar desenli bikinisiyle objektif karşısına geçen Serenay Sarıkaya, cesur paylaşımlara imza attı. 

Instagram hesabından iddialı pozlarını yayınlayan Sarıkaya'ya hayranları tarafından "İşte özlediğimiz Serenay" yorumları yapıldı. 

Instagram hesabında 9 milyonu aşkın takipçisi bulunan Serenay Sarıkaya beğeni yağmuruna tutuldu. 

DÜNYACA ÜNLÜ MARKANIN REKLAM YÜZÜ OLDU

İtalyan mücevher markası Bvlgari'nin Türkiye’deki ilk reklam yüzü Serenay Sarıkaya oldu. Oyuncu, markanın Milano’daki davetinde dünyaca ünlü yıldızlarla bir araya geldi.

Davete katılanlar arasında model ve tasarımcı Chiara Ferragni ile oyuncu Alejandro Speitzer de vardı. Sarıkaya, güzelliği ve şıklığıyla partinin en dikkat çeken isimleri arasındaydı.

BERGEN FİLMİNDE ROL ALAMAYACAĞINI AÇIKLADI

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Bergen filminde oynamayacağını duyurdu.

Sarıkaya, 'Sevgili arkadaşlar; yaklaşık iki buçuk seneyi aşkın zamandır heyecanla hazırlandığım ve hayata geçmesini beklediğim Bergen'in hayatını konu alan film, defalarca kez pandemi ve farklı sebepler yüzünden ertelenmek zorunda kalmıştı. Kısa bir süre önce tarafıma iletilmiş olan yeni çekim takvimi, önceden belirli olan iş takvimimle çakıştığı için Bergen filminde olamayacağımızı yapımcılarımızla paylaşmıştım, sizlerle de paylaşmak istedim. Tüm Bergen filmi ailesine bu yolculuklarında başarılar dilerim" dedi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor