Farah Zeynep Abdullah'tan Masumlar Apartmanı ekibine anlamlı sürpriz

TRT 1'de yayınlanan dizisine sezon finali bölümüyle veda eden Farah Zeynep Abdullah, tüm ekibe çok özel bir sürpriz yaptı.

10.06.2021 11:42 | Son Güncelleme : 10.06.2021 11:43

Sezonun en çok reyting alan işleri arasında bulunan Masumlar Apartmanı, 8 Haziran’da sezon finali yaptı. 

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah son bölümde senaryo gereği ölerek yapıma veda etti.

EKİP ARKADAŞLARI İÇİN FİDAN DİKTİRDİ

Farah Zeynep Abdullah, final ile birlikte dizideki tüm ekip arkadaşları ve oyuncularla çekilen pozlarıyla veda etti. Oyuncunun yaptığı sosyal medya paylaşımlarından herkes adına tek tek Hatay’daki ağaçlandırma sahalarına Tema Vakfı aracılığıyla birer adet fidan diktirdiği öğrenildi.

Telefonlarına gelen bu sürpriz mesajı okuyan oyuncular ve ekipteki isimler, Farah Zeynep Abdullah’ın bu güzel jestini de sosyal medya hesaplarından yayınladılar.

MASUMLAR APARTMANI'NDAN NEDEN AYRILDI?

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İnci'nin hikayesinin bittiği için senaryo gereği Masumlar Apartmanı'na veda ettiğini açıkladı. 

MASUMLAR APARTMANI SEZON FİNALİNDE NE OLDU? 

İnci, Han'ın Naci'ye yaptıklarını öğrendikten sonra onu terk etti. Ancak Naci ve Safiye'nin anlattıklarından etkilenen İnci, Han'a geri dönmeye karar verdi.

O anlarda ise Han, İnci'nin kaldığı otele doğru gitmeye başladı. Ancak hamile olduğu da ortaya çıkan İnci kullandığı araçla bir kamyona çarparak kaza yaptı. Kazayı gören Han ise arabadan indiğinde İnci'yi yerde ağır yaralı halde buldu. İnci ise son nefesini Han'ın kollarında verdi.

İnci'nin ölümünün ardından ise iyice dağılan Han'ın akıl hastanesine yatırıldığı görüldü. Han'ın çocukluğuna döndüğü ve hayali karakterle konuştuğu da görülürken, kardeşleri Safiye ve Gülben ise Han'ı akıl hastanesinde ziyaret etti.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor