Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen aşk mı yaşıyor? Açıklama geldi

Ünlü işletmeci Umut Evirgen'in, Serenay Sarıkaya için mekanını kapattığı iddia edilmişti. Bir süredir birlikte oldukları konuşulan ikiliden Serenay Sarıkaya'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen aşk mı yaşıyor? Açıklama geldi

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Bir dönem Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun'la aşk yaşayan Umut Evirgen ile birlikte olduğu iddia edilen Sarıkaya, gazetecilerin, "Hayırlı olsun diyelim mi?" sorusu karşısında konuyla ilgili açıklama yaptı.

"SIKILDIM!"

"Yok arkadaşlar, öyle bir şey demeyelim. Sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia... Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" şeklinde konuşan oyuncu, söylentilerin asılsız olduğunu dile getirdi.

GÖZLERDEN UZAK İLİŞKİ

Serenay Sarıkaya’nın, yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen’le buluştukları yer ortaya çıktı. Oyuncunun, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin mekanı Gizli Kalsın’a gittiği öğrenildi.Evirgen, içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan Sarıkaya için mekanı kapattı. Çalışanlara talimat veren işletmeci, o dakikadan sonra içeriye kimseyi aldırmadığı iddia edildi. 

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri