Seren Serengil ağlayarak anlattı! İşte ünlü ismi bekleyen büyük tehlike

Magazin Haberleri
Seren Serengil ağlayarak anlattı! İşte ünlü ismi bekleyen büyük tehlike

Geçirdiği mide ameliyatları nedeniyle zor günler yaşayan Seren Serengil son durumunu canlı yayında açıkladı. Yapılan kontrollerin ardından değerlerinin iyi gitmediğini belirten Serengil, "4-5 ay sonra kemiklerim kırılabilir" dedi.

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası bir ameliyat daha olan ve Dumping sendromuna yakalanan Seren Serengil zor günler yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda safra kesesini aldıran Serengil, gün geçtikçe zayıflayarak sağlığını kaybetti.

Sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumu hakkında açıklama yapan Serengil, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Serengil gözyaşlarını tutamayarak "4-5 ay sonra kemiklerim kırılabilir, ameliyat olmam gerekiyor. Bu ameliyatı olmazsam 4-5 ay sonra kemiklerim kırılabilir, siroz olabilirim. Ameliyatın hayati riski var ama olmak zorundayım" dedi.

Yemek yediğini ama bağırsağın kesilmesinden dolayı yediklerini dışkı olarak da attığını söyleyen Seren Serengil ağlayarak "Kilo takıntısı olan bir kızdım. Hırsım en sonunda beni geldiğim noktaya getirdi" dedi.

 

Kaynak: Haber Global

magazin haberleri