Sen Çal Kapımı 32. Bölüm İzle - Fox

dizisinin heyecanla beklenen 32. bölümü 20 Şubat 2021 Cumartesi günü Fox kanalında yayınlandı. İşte Hander Erçel ve Kerem Bürsin'in oynadığı Sen Çal Kapımı dizinin 32. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

20.02.2021 22:44

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin 32. bölümü 20 Şubat Cumartesi günü Fox kanalında yayınlandı. 

SEN ÇAL KAPIMI 31. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Eda’nın beklenmedik evlilik açıklaması herkesi şoke eder. Herkes çok sevinir. Selin de memnundur bu durumdan. Eda için artık oyun başlamıştır. Ne olursa olsun Serkan’ı yeniden kendisine âşık edecektir. Serkan her şeyden habersiz yoluna devam ederken, Eda da amacına adım adım ilerler. Fakat Eda hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşır. Bakalım bu sürpriz Eda’nın oyununu nasıl etkileyecektir?

SEN ÇAL KAPIMI 32. BÖLÜM İZLE

Sen Çal Kapımı dizisinin 32. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link. 

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

DİZİDE KİM HANGİ ROLDE:

Hande Erçel - Eda Yıldız

Eda şehirli, modern bir peri kızıdır. Güzel, akıllı, yetenekli, iyi kalpli, açık sözlüdür. Girdiği ortama renk getiren, giyim tarzıyla, davranışlarıyla, yaşam biçimiyle nev-i şahsına münhasır, orjinal bir genç kadın. Anne babasının yokluğunu, aile olmanın eksikliğini aşırı sosyal bir çocuk olarak kapatmış olan Eda’nın en büyük tutkusu ise çiçekler. Biraz fevri, düşündüğü şeyi söylemeden duramıyor ama girdiği her ortama ışık saçıyor.

Kerem Bürsin - Serkan Bolat

Yakışıklı, karizmatik, sert bir adam. Çok iyi eğitimli, bilgili ve acımasız bir işadamı. Babasının holdingini büyüterek başarıdan başarıya koşmuş. İş dünyasını çok iyi bir satranç ustası gibi aleyhine döndürmeyi çok iyi biliyor. Risk almayı seviyor. Aldığı her kararın arkasında duruyor ve sonuna kadar gidiyor. İş ve başarı dışında hiçbir motivasyonu yok. Kaybetmemeye takıntılı ve o yüzden sevmekten içten içe korkuyor.

Neslihan Yeldan - Aydan BolatBige Önal - Selin AtakanEvrim Doğan - Ayfer YıldızAnıl İlter - Engin SezginMelisa Döngel - Ceren BaşarÇağrı Çıtanak - Ferit ŞimşekElçin Afacan - Melek YücelSitare Akbaş - Figen YıldırımBaşak Gümülcinelioğlu - Pırıl BaytekinAlican Aytekin - Seyfi ÇiçekSarp Bozkurt - Erdem Şangayİlkyaz Arslan - Leyla HaktanHakan Karahan - Şef Alexander ZuccoSarp Can Köroğlu - Deniz Saraçhanİlayda Çevik - Balca Koçak

Sıradaki Haber Yükleniyor