Şahane Hayatım'ın Mesut'u Onur Tuna'nın hakkında şaşırtan gerçek!

Dizi Haberleri Şahane Hayatım Magazin Haberleri
Şahane Hayatım'ın Mesut'u Onur Tuna'nın hakkında şaşırtan gerçek!

Şahane Hayatım dizisinde Mesut karakterini canlandıran Onur Tuna'nın hakkında bilinmeyenler ortaya çıktı. Bakın ünlü oyuncunun oyunculuk dışında başka hangi yetenekleri varmış...

Ünlü oyuncu Onur Tuna şimdilerde Hilal Altınbilek ile başrollerini paylaştığı Şahane Hayatım dizisinde hayat verdiği Mesut karakteriyle adından söz ettiriyor.

Oyunculuk performansı ve karizması ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Tuna, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Hayranları tarafından özel hayatı merak edilen Tuna hakkında şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı.

Şahane Hayatım'ın Mesut'u Onur Tuna'nın hakkında şaşırtan gerçek! - Resim : 1

ONUR TUNA'NIN ŞAŞIRTAN YETENEĞİ

14 yaşından beri müzikle de ilgilenen sanatçı, nota ve ses eğitimi aldı. Gitar ve piyano çalıp besteler yapmaktadır ve kendine ait müzik stüdyosu bulunmaktadır. Sözü ve bestesi kendisine ait 4 şarkıdan oluşan ilk EP albümü Uzay Misali 22 Haziran 2018 tarihinde yayınlandı.

İlk albümünde yer alan "Korkmadım" ve "Ben Özlerim" şarkıları, Yasak Elma dizisinde de yayınlandı. Yine sözü ve bestesi kendisine ait olan single'ı Yangın Yeri, 22 Kasım 2019 tarihinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Şahane Hayatım'ın Mesut'u Onur Tuna'nın hakkında şaşırtan gerçek! - Resim : 2

ŞAHANE HAYATIM 3. BÖLÜM ÖZETİ

Mesut, Şebnem’in peşini bırakmıyor! İzmir’deki geçmişini araştıran, yolu eski okuluna düşen, Arzu’yla bile konuşan Mesut, bu sosyetik ve pırıltılı kadının sırrını çözmek üzere mi gerçekten? Yoksa peşine takılıp İstanbul’a kadar gelen gizemli yabancı, Mesut’u bambaşka, karmaşık bir yola mı sokacak?

Şebnem’in ise derdi başından aşkın! Niyazi karşısına çıktığı günden beri, çok büyük fedakarlıklarla kurduğu bu şahane hayat resmen su sızdırıyor. Mesut korkusu, dernek başkanlığı, cemiyetteki yerini koruma telaşı derken başına yepyeni bir bela açılıyor: Melisa!

Onur’un eski sevgilisi olan Melisa yıllar sonra çıkageliyor. Hem de baya iddialı bir şekilde… Amacı ise çok belli: Uzun zaman önce Onur’u elinden alan Şebnem’den, onu geri almak. Elbette ki arkası boş değil… Aysel, Şebnem’den kurtulma planları için düğmeye bastı. Melisa’yla sırt sırta operasyona başlıyorlar!

Ama Şebnem’in herkesle ve her şeyle savaşacak gücü var! Keskin zekası ve hiç düşmeyen dirayetiyle üstüne gelen herkesi püskürtmeye hazır.

 

Kaynak: Haber Global