Sadakatsiz Sezon Finali İzle - 31. Bölüm

Sadakatsiz Sezon Finali İzle - 31. Bölüm

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 31. bölümü yayınlandı. 2 Haziran Çarşamba günü yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Sadakatsiz dizisinin 31. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Sadakatsiz 31. Bölüm İzle.

Sadakatsiz dizisinin 31. bölümü Kanal D ekranlarında 2 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Sadakatsiz 31. bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde.

SADAKATSİZ 31. BÖLÜMDE NE OLDU?

Asya ve Derin'in hesaplaşmasında kazanan kim olacak? Derin'in Volkan ile olan ilişkisinde ortaya yeni gerçekler çıkıyor! Asya, Derin'le konuşmak üzere kapısına dayanıyor. Derin Asya'nın konuşma teklifini kabul ediyor. Gönül ise Derin'in gitmesine karşı çıksa da başarılı olamıyor. Derin ve Asya arabayla uçurumun eşiğinde ölümle karşı karşıya geliyor. Asya ve Derin, uçurumdan yuvarlanıyor!

SADAKATSİZ 30. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Asya Günalan’ın gelişi, Asya’nın geçmişinde yüzleşmesi kolay olmayan bir sayfayı aralamıştır. Asya’ya verdiği sözü tutmaya kararlı olan Volkan ondan uzak dururken, Asya da kendi adına yeni kararlar alma arifesindedir. Ali’nin doğum günü, geçmişle gelecek arasında beklenmedik bir köprü kurarken, herkesi bir araya getiren partideki hangi sürpriz gelişme o günü unutulmaz kılacaktır?

SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır.

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

SADAKATSİZ 31. BÖLÜM İZLE - SADAKATSİZ SEZON FİNALİ İZLE

Sadakatsiz dizisinin 2 Haziran günü yayınlanan sezon finalini yani 31. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

Oyuncular: Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder (Derya), Eren Vurdem (Mert), Yeliz Kuvancı (Bahar), Olcay Yusufoğlu (Serap), Nazlı Bulum (Nil), Gözde Seda Altuner (Gönül), Emir Taro Tekin (Selçuk), Alp Akar (Ali)

SADAKATSİZ 31. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Sadakatsiz Sezon Finali İzle - Sadakatsiz 31. Bölüm Tek Parça Full İzle - Sadakatsiz 2 Haziran - Sadakatsiz dizisi

Sadakatsiz