Pınar Deniz'in yeni imajı şaşırttı! Bambaşka biri oldu

Yılmaz Erdoğan'ın çekimleri tamamlanan filmi Aşkın Kıyameti'nde yer alan Pınar Deniz, yeni rolüyle izleyiciyi şaşırtacak.

17.05.2021 17:22 | Son Güncelleme : 17.05.2021 17:26

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Aşkın Kıyameti filmi izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Çekimleri tamamlanan filmde rastalı Pınar olarak yer alacak olan Pınar Deniz, setten paylaştığı son kareyle takipçilerini şaşırttı. 

Rastalı saçlarıyla dikkat çeken oyuncunun Aşkın Kıyameti filmi için yenilediği imajı beğeni topladı. 

“YAŞADIĞIMIZ ÇARESİZLİĞİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM

Ünlü oyuncu, dergiye verdiği röportajda hayatındaki üç dönüm noktasını şu sözlerle anlattı: “Lise 3'te felsefeyle tanıştım. Hayata bakış açımın değiştiği, büyüdüğümü hissettiğim ilk yıldı. 'Vatanım Sensin' dizisinde oynamak hem kariyer hem mental anlamda dönüm noktamdı. Tüm ailemin koronavirüs yüzünden hastanede yatmasını ve bizim evde yaşadığımız çaresizliği de hiç unutmayacağım. Hayata baktığım yeri güçlendirdi ve ne kadar 'an'dan ibaret olduğumuzu daha iyi anladım."

"İÇİMDE HEP BİR GİTMEK SUYGUSU VAR"

Pınar Deniz, seyahat etmeyi çok sevdiğini belirterek "Ben kendime 'köksüzüm' derim. İçimde hep bir gitmek duygusu var. Yurt dışına gitmeyi çok özledim. Bir an önce bu günleri atlatıp özgürce uçalım istiyorum" dedi.

"AFRİKA’YA GİTMEK İSTİYORUM"

Oyuncu, gelecek planları sorulduğunda ise şöyle konuştu: "Bilmiyorum. Artık geleceğe dair büyük cümleler kurmuyorum. Yoldayım ve karşıma çıkanı olduğu gibi kabul ettiğimde beni şaşırtacak ya da öğreneceğim çok fazla şey oluyor zaten. Spesifik olarak Afrika’ya gitmek çok istiyorum. Dünyanın her yerinde belli dönemlerde yaşayıp orada kendimi yerel halktan biri gibi hissetmek istiyorum."

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor