Dizideki partneri Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel, bu sefer de spor salonundan çağrı da bulundu

Adı Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına karışan yine gündemde. Son olarak spor salonundan paylaşımda bulunan Erçel, partneri Kerem Bürsin'e seslendi ve onu kahveye davet etti. Sıfır makyaj hali ile güzelliğini sergileyen Erçel'in Kerem Bürsin paylaşımı...

13.04.2021 16:44 | Son Güncelleme : 13.04.2021 16:50

Instagram hesabında 20 milyon takipçi sayısına ulaşan ve kariyerinin zirvesini yaşayan güzel oyuncu Hande Erçel, magazin gündeminden düşmüyor. 

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Hande Erçel, son olarak spor salonundan paylaşımda bulundu.  Aynı dizide başrolü paylaştığı Kerem Bürsin'e seslenerek onu kahveye davet etti.

Sıfır makyaj hali ile doğal güzelliğini sergileyen Hande Erçel'in "Kahve gelmiş haberin var mı?" notu ile etiketlediği Kerem Bürsin'i kahveye davet ettiği konuşuldu.

Hande Erçel'in bu paylaşımını gören takipçileri "Kerem'den uzak kalamayınca kahveye davet etmiş" yorumunu yaptı.

PAHALI EV KIYAFETLERİYLE DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Attığı her adımla adından söz ettirmeyi başaran Hande Erçel, önceki günlerde pahalı ev kombiniyle dikkat çekmişti. Ayna karşısında çiçekler içinde bir fotoğraf paylaşan Erçel'in giydiği hırka, bluz ve şortun değeri toplam 1167 TL idi. (Hırka fiyatı 529 TL, bluz fiyatı 339 TL, şort fiyatı ise 299 TL)

Sıradaki Haber Yükleniyor