Ödül töreninde gergin anlar... Ceyda Düvenci, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibini kızdırdı

Haber Merkezi
Magazin Haberleri

Kıbrıs'ta düzenlenen bir ödül töreninde sunuculuk yapan Ceyda Düvenci, sahneye ödül almak için çıkan 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' oyuncularına "En az konuşana ödül" deyince gergin anlar yaşandı. Konuşmak istemeyen ekip, mikrofonu elden ele dolaştırarak sessiz kalmayı tercih etti.

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, Kıbrıs'ta düzenlenen ödül gecesinde sunuculuk yaptı. Törene, Düvenci ve Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin arasında yaşanan gerginlik damga vurdu.

"EN AZ KONUŞANA ÖDÜL VERECEĞİZ"

Ceyda Düvenci, ödül almak için sahneye çıkan Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncularına, "Ben sadece şunu söyleyeceğim, en az konuşana ödülü vereceğiz" deyince ortam bir anda buz kesti. O esnada elinde mikrofon olan Atakan Çelik "O zaman iyi akşamlar diliyorum, sağ olun" diyerek mikrofonu yanındaki arkadaşına verdi. Mikrofonu elden ele uzatan ekip, hiçbir açıklama yapmadan mikrofonu Düvenci'ye verdi.

Ödül töreninde gergin anlar... Ceyda Düvenci, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibini kızdırdı - Resim : 1

DURUMU TOPARLAMAYA ÇALIŞTI: ŞAKA YAPTIM!

Ortamın gerilmesiyle ne yapacağını şaşıran Düvenci ise "Aaa bu kadar efektif olacağını bilmiyordum! Hayır olmaz olmaz, şaka yaptım olur mu öyle şey!" dedi. Ancak ekip ölünü aldıktan sonra sahneden indi.

Ödül töreninde gergin anlar... Ceyda Düvenci, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibini kızdırdı - Resim : 2