Ödül almaya gelen Kerem Bürsin'e Bay J'den şoke eden sözler! Ünlü oyuncu salonu terk etti

Fox TV'de ekrana gelen dizisinde Hande Erçel'le başrolleri paylaşan Kerem Bürsin, dün gece katıldığı bir ödül töreninde sunucu Bay J'nin sözleri nedeniyle büyük bir şok yaşadı.

12.03.2021 18:01

Son dönemin popüler oyuncularından Kerem Bürsin, dün akşam Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Yılın Yıldızları Ödül Töreni'ne katıldı. Gecede birbirinde ünlü isimler ödül aldı. Öğrenciler tarafından yapılan oylama sonucunda Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Kerem Bürsin de "2020 yılının en beğenilen erkek dizi oyuncusu" ödülünü aldı.

Kerem Bürsin ödülünü alıp sahneden inerken büyük bir şok yaşadı. Törenin sunucusu Bay J'nin "Kerem Bey zor şartlarda çalışıyor. Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti" sözlerinin ardından adeta salonda buz kesti.

Açıklamalara sinirlenen Bürsin, gazetecilerin sorularını yanıtlamadan salonu terk etti.

“ŞAKAM AMACINI AŞMIŞ OLABİLİR”

Çıkan haberlerin Twitter'da gündem olmasının ardından Bay J, konuyla ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Çok fazla tepki gelince açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Magazinci arkadaşlar biliyorum işiniz bu ama keşke konuşmamın başını da yayınlasaydınız ve gerçekten oyuncuların zor şartlarda çalıştığını söylediğimi duysaydı herkes. Ciddi ciddi sanatçıların zor koşullarından bahsediyordum.

Sadece sonundaki sarkastik bir şakaydı. Kimsenin parasında gözüm olduğundan falan değil ama amacını aşmış olabilir şakam. Bu yüzden kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Kerem Bürsin'i çok severim. Hiçbir sanatçı arkadaşımın da kalbini kıracak bir şey yapmam. Sevgili Kerem; ne kadar zor şartlar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın, böyle bir şakaya alınacak biri değilsin. Bunu biliyorum ve çok sevgilerimi yolluyorum."

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor