Mustafa Sandal'dan Acun Ilıcalı'yı kızdıracak sözler: O Ses Türkiye müzik değil, şov yarışması

Yıllar önce 'O Ses Türkiye'nin jüri kadrosunda yer alan Mustafa Sandal, konuk olduğu bir programda, "O bir müzik yarışması değil, jüri şovu" diyerek 'ya gönderme yaptı.

09.03.2020 17:26 | Son Güncelleme : 04.12.2020 10:24

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, YouTube üzerinden yayın yapan bir programa konuk olarak takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Müzik yarışmalarından bahseden Sandal, bir dönem jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"O SES TÜRKİYE JÜRİ ŞOVU" 

2012 ve 2013 yıllarında O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mustafa Sandal, önceki gün katıldığı programda, "Türkiye'de gerçek anlamda bir müzik yarışması yok" diyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Benim de ilk iki sene jürisi olduğum dönemden itibaren hiçbir zaman müzik yarışması değildi. Bunu açık ve net olarak söyleyeyim. O aslında bir jüri şovu ve eğlence programı."

"IŞIKLAR SÖNDÜĞÜNDE HERKES KÖŞEYE ÇEKİLECEK"

"Oradan takım kurulurken ben bunu ilk andan itibaren yarışmacılara çok net anlatıyordum; burası bir deneyim, buradan keyif almaya bakın diye. Burada ışıklar söndüğünde sona gelindiğinde herkes kendi köşesine çekilecek ve siz bir boşluğa düşeceksiniz. Burada olanların farkında olursanız düştüğünüzde de o mesafeniz o kadar kısa olur. Türkiye'de gerçek anlamda bir yetenek yarışması yok."

Sıradaki Haber Yükleniyor