Merve Boluğur'dan takipçilerine dikkat çeken tavsiye

Son günlerde sosyal medya hesabından yayınladığı iddialı pozlarıyla adından söz ettiren oyuncu Merve Boluğur, bu kez Instagram hesabından takipçilerine tavsiyede bulundu.

23.02.2021 14:34 | Son Güncelleme : 23.02.2021 15:10

Oyunculuktan sonra şarkıcılığa adım atmaya hazırlanan Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor.

33 yaşındaki Boluğur, cesur pozlarını paylaşmasının yanı sıra takipçileriyle de etkileşime girmeyi ihmal etmiyor. 

Geçtiğimiz gün Instagram hesabının hikayeler bölümünden kendisine gelen gül buketini paylaşarak yeni bir aşka yelken açtığının sinyallerini veren Boluğur, yeni paylaşımıyla takipçilerine dikkat çeken bir tavsiyede bulundu. 

Çarpıcı açıklamalarıyla gündem yaratmayı başaran Boluğur, yeni paylaşımında “Kaliteli insanlara denk gelsin hayatınız. Nerde nasıl davranacağını bilen, karakteri sağlam olan ve sizi el üstünde tutan insanlar. Sadece iyi günde varlığını belli edip kötü günde yok olmayan, sözünün eri olan insanlar. En önemlisi varlığı hayatınız da belli olan insanlar” ifadelerini kullandı. 

Son olarak sosyal medyada tanıştığı Burak Dayı ile aşk yaşayan Merve Boluğur, hakkında çıkan aşk iddialarına henüz açıklama yapmadı. 

"ERKEK 1 AYDAN ÖNCE EVE GİRMEMELİ"

Kendi adını taşıyan YouTube kanalında kadın-erkek ilişkileriyle ilgili konuşan Merve Boluğur, “İlk gün eve gelen erkek film izlemez, cinsellik ister. Erkek 1 aydan önce eve girmemeli" açıklamasıyla çok konuşuldu. 

Cinsellik yaşamak isteyebilir bir erkek ama o da bunu isteyen kızla yapsın. Kız da bir izlenimi verir. Birinci gündem film mi izleyeceğiz. Birinci günden film filan izleyemeyiz..." dedi.

"BEYNİNİN SOL TARAFINI KULLANMALI"

Merve Boluğur  aradığı erkeği ise YouTube kanalından şöyle anlattı: 

"Hepimizin yaşadığı birlikteliklerle ilgili mevzulara hem mizahi yönden hem de kendi tecrübelerimden yola çıkarak önerilerde bulunarak yaklaştım. Birebir yaşadıklarımdan, yaşadıklarından konu alınmıştır. Amacım kadınların kendi güçlerini yaşaması! Ayrıca kusursuz kadınlar; sizin de olduğunuz gibi, korkusuzca kendinizi yansıtmanız benim için önemlidir. Bu cesaretlendirme hususunda destekçiniz olarak yanınızdayım." 

Merve Boluğur, yayınladığı videoda aradığı erkek ile ilgili hem esprili hem de durumu ti'ye alan sözleriyle dikkat çekti. Ünlü oyuncu, kriterleri saydı ve beyninin sol tarafını kullanan birisi olması gerektiğini de ifade etti.

Yaşadıklarından etkilendiğini söyleyen ünlü oyuncu, "Kadınların yanındayım" dedi. Merve Boluğur'a kadın takipçilerinden çok sayıda yorum yağdı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor