Menajerimi Ara 26. Bölüm Full İzle

dizisinin merakla beklenen 26. bölümü Star TV ekranlarında 21 Şubat Pazar günü yayınlandı. İşte Menajerimi Ara dizisinin 26. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. 

21.02.2021 20:20

Menajerimi Ara dizisinin 25. bölümü 14 Şubat 2021 pazar günü Star TV'de yayınlandı.

MENAJERİMİ ARA 25. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yaklaşan ‘Sevgililer Günü’, Barış ve Dicle’nin aşkına yeni heyecanlar katar. Ancak maalesef ‘Sevgililer Günü’ ajanstaki herkes için mutlu bir gün değildir. Uyumlu bir çift olan oyuncuları bir reklamda oynamak üzereyken ayrılan Kıraç ve Feris, onları barıştırmak için ellerinden geleni yaparken kendi özel hayatlarında bu kadar şanslı olmayacaklardır. Feris’in Serkan’ın evli olduğunu öğrenmesiyle büyük bir karar vermesi gerekirken, Kıraç da Mayda’yla kaderlerini belirleyecek son adımı atar. Çınar ise Jülide’ye yaptığı hatadan sonra Serdar Ortaç’la birlikte depresyona girmiştir. Bütün ekip Peride’nin düzenlediği tekler partisinde biraz olsun moral bulmak üzereyken Dicle ve Barış’ın fotoğraflarının herkes tarafından görülmesi olayları yine içinden çıkılmaz bir hale sokar.

MENAJERİMİ ARA 26. BÖLÜM FULL İZLE

Menajerimi Ara dizisinin 26. bölümününü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ KÜNYESİ

Yapımcı: Ay YapımYönetmen: Ali BilginSenaryo: Yelda EroğluOyuncular: Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu

Sıradaki Haber Yükleniyor