Melis Sezen sessizliğini bozdu: "Biz kadınlar çok güçlüyüz"

Magazin Haberleri
Melis Sezen sessizliğini bozdu: "Biz kadınlar çok güçlüyüz"

Melis Sezen'in bir ödül töreninde giydiği dekolteli kıyafeti eski milletvekili Ahmet Çakar tarafından eleştirilmiş ve bu sözler kamuoyunda büyük tepki çekmişti. Ünlü oyuncu, tartışmalarla ilgili sessizliğini bozdu.

Eski milletvekili Ahmet Çakar, katıldığı bir programda, oyuncu Melis Sezen'in dekolteli kıyafetiyle ilgili, "Bir kıyafet giymiş, o kıyafet kanunen suç. Hem de şikayete bağlı olmayan bir suçtur. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık, toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş. Yani bu ahlaksızlığın daniskası değil midir?" ifadelerini kullanmıştı.

Melis Sezen sessizliğini bozdu: "Biz kadınlar çok güçlüyüz" - Resim : 1

KAMUOYUNDAN AHMET ÇAKAR'A TEPKİ

Söz konusu açıklamalardan sonra Ahmet Çakar’a kamuoyundan büyük tepki geldi. Hazal Kaya, Ayşegül Aldinç, Yekta Kopan, Hadise, Bige Önal ve Burcu Biricik çok sayıda ünlü isim Çakar'a tepki gösteren paylaşımlarda bulundular.

Melis Sezen sessizliğini bozdu: "Biz kadınlar çok güçlüyüz" - Resim : 2

MELİS SEZEN'DEN FOTOĞRAFLI YANIT

Tepkilerin ardından oyuncu Melis Sezen de sosyal medya hesabından paylaşım yaparak eleştirilere yanıt verdi.

Melis Sezen dekolteli kıyafeti ile olan fotoğrafını paylaşarak, "Bu fotoğrafı paylaşmamıştım, içimde kalmıştı. Kalmasın. Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz. Ruhumuz nasıl isterse öyle. Bu ışığın herkesin yüreğini doldurması ve aydınlatması dileğiyle…" diye yazdı.

Melis Sezen sessizliğini bozdu: "Biz kadınlar çok güçlüyüz" - Resim : 3

 

Kaynak: Haber Global

Melis Sezen Ahmet Çakar Altın Kelebek Ödül Töreni Melis Sezen Kıyafet magazin haberleri