Burcu Biricik'ten eski milletvekiline tepki

Magazin Haberleri
Burcu Biricik'ten eski milletvekiline tepki

Eski MHP Milletvekili ve TBMM eski idare amiri Ahmet Çakar'ın oyuncu Melis Sezen'in kıyafetiyle ilgili yaptığı yoruma Burcu Biricik tepki gösterdi. Biricik, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Biz size altınızda donunuz var mı diye soruyor muyuz?" ifadelerini kullandı.

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar, oyuncu Melis Sezen'in Altın Kelebek Ödül töreninde giydiği kıyafetle ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu.

Burcu Biricik'ten eski milletvekiline tepki - Resim : 1

YouTube'da yayınlanan bir programa katılan Çakar, "Bu Sadakatsiz adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok, bu ahlaksızlığın daniskasıdır" ifadesini kullandı.

Burcu Biricik'ten eski milletvekiline tepki - Resim : 2

"ÜZERİNİZE VAZİFE OLMAYAN ŞEYLERDEN UZAK DURUN"

 Hazal Kaya'dan sonra Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik de eski milletvekiline tepki gösterdi.

Burcu Biricik yaptığı paylaşımda "Beyefendiler biz size soruyor muyuz altınızda donunuz var mı diye? Sormuyoruz çünkü bizi ilgilendirmez. Sormuyoruz çünkü üzerimize vazife değil! Üzerinize vazife olmayan şeylerden rica ediyorum uzak durun artık! Sanıyor musunuz ki siz böyle konuşunca biz sizin uygun gördüğünüz şekilde giyineceğiz. Yapmayın komik olmayın!" dedi.

Burcu Biricik'ten eski milletvekiline tepki - Resim : 3

Kaynak: Haber Global

Burcu Biricik Melis Sezen Ahmet Çakar Altın Kelebek Ödül Töreni