Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'dan üzen paylaşım: Unutama beni!

Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan dizisinin 27 bölümü dün akşam ekrana geldi. Son bölümle ilgili başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Deniz Tansel Öngel'in sosyal medya paylaşımları dikkat çekti.

24.03.2021 09:50 | Son Güncelleme : 24.03.2021 12:36

Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın başrollerde yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi 23 Mart salı akşamı yayınlanan 27. bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. 

Artık Naci defterini kapatan Safiye, unutamadığı lise aşkı Naci'yi kalbine gömdü. 

"SEN DE UNUTMA BENİ"

Dün akşam ekrana gelen 27. bölümün sonunda Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola, dizi setinde çekilen bir fotoğrafı Instagram'dan paylaşıp Deniz Tansel Öngel'i de etiketledi. Duygusal bir paylaşıma imza atan Mola, "Sen de unutma beni, unutama beni. Tansel’cim" notunu düştü.

"GURUR DUYMAK İÇİN SANA BAKMAM YETER"

Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel ise Ezgi Mola'nın paylaşımını kendi hesabından alıntıladı ve "İnsan olmaktan ve mesleğimden gurur duymak için sana bakmam yeter be canım partnerciğim" ifadelerini kullandı.

MASUMLAR APARTMANI'NDAN AYRILIYOR MU?

Ezgi Mola'nın bu paylaşımı ise dizinin hayranlarını meraklandırdı. Bu paylaşım, Naci'yi canlandıran Tansel Öngel'in ise diziye veda ettiği yönünde yorumlandı. 

Ancak Tansel Öngel'in Masumlar Apartmanı'ndan ayrılıp ayrılmadığı ise yeni bölümlerde ortaya çıkacak.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor