Ezgi Mola'nın ev hali olay oldu! Sevgilisi isyan etti

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi 'nda temizlik takıntısı olan Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola, ev temizliğinde hızını alamadı. Sevgilisi Mustafa Aksakallı, Safiye gibi giyinip temizlik yapan Mola'nın o anlarını sosyal medyadan paylaştı.

12.05.2021 09:28 | Son Güncelleme : 12.05.2021 09:36

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde, Derenoğlu ailesinin en büyük kızı Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola performansıyla beğeni topluyor. 

Dizide her şeyi kirli bulduğu için saatlerce temizlik yapan Safiye'yi başarıyla canlandıran Mola, ev temizliğinde hızını alamadı.

Safiye'nin kıyafetleri ve saç stiliyle kendi evinde temizlik yapan Mola, sevgilisi Mustafa Aksakallı'yı isyan ettirdi.

Güzel oyuncunun çamaşır astığı evi süpürdüğü ve toz aldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Aksakallı, "Korkuyorum, Safiş bizim evde" notunu yazdı.

Set ekibine de çağrıda bulunan Mustafa Aksakallı, "Baktıkça gülesim geliyor, sinirlerim bozuldu. Rejiden beni duyan varsa bu kızı hemen sete çağırsın" dedi.

Öte yandan mart ayının sonunda 37 yaşına basan Ezgi Mola, doğum gününü sevgilisi Mustafa Aksakkallı ile kutlamıştı. Sosyal medya hesabından doğum günü pastasıyla çekilen fotoğrafını paylaşan Ezgi Mola, "Sevgi dolu, birbirimizi yargılamadığımız, ötekileştirmediğimiz , ayıplamadığımız, şiddetsiz, huzurlu bir yaş diliyorum kendime ve hepimize. Bana hep hissettirdiğiniz sevginiz için teşekkür ederim, her şey gönlümüzden geçtiği gibi olsun. Sağlıkla, aşkla, huzurla" notunu yazmıştı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor