Masumlar Apartmanı 28. bölüm fragmanı yayınlandı! Han'ın herkesten sakladığı bir sırrı daha ortaya çıktı

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi 'nın 28. bölüm fragmanı yayınlandı. İşlerin iyice karışacağı yeni bölümde, Han'ın herkesten sakladığı bir sırrı daha ortaya çıkıyor.

06.04.2021 11:53 | Son Güncelleme : 06.04.2021 11:54

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerde yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin 28. bölüm fragmanı yayınlandı.

İnci'nin zorlamasıyla psikologla görüşmeye başlayan Han’ın yeni bir sırrı daha ortaya çıkıyor. Evdeki herkesin farklı farklı hareket etmesi Safiye’yi bile çileden çıkarır. Sürekli Safiye’nin aklına giren annesi hem Gülben’den hem Neriman’dan hem de Baba’nın yaptıklarından her zaman olduğu gibi Safiye’yi mesul tutar.

Masumlar Apartmanı 28. bölüm, 6 Nisan saat 20.00'de TRT 1'de ekrana gelecek. 

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİ 28. BÖLÜM FRAGMANI

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Safiye, tren garından döndükten sonra evde bambaşka bir Gülben'le karşılaşır. Gülben, yaşadıklarının yıkımıyla baş edebilmek için hiç umulmadık bir yöntem bulmuştur. Evdeki herkes bu "yeni" Gülben'i şaşkınlıkla izlerken, Han ve İnci arasındaki gerilim de artmaya devam eder. Gülben'in başına gelenlerden Esra ve Esat'ı sorumlu tutan Han, tüm köprüleri yakacak bir adım atar. Neriman ise Gamze'nin yaşadığı bir soruna çözüm bulmak isterken kendi başını belaya sokar. Müdürün Han'ı araması üzerine gelişen olaylar, Neriman'ı zor durumda bırakırken, Han ve Ege'yi karşı karşıya getirir.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor