Masumlar Apartmanı 30. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci ile Esra kazan dairesine iniyor

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi 'nın merakla beklenen 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Kazan dairesinde saldırıya uğrayan Esra, her şeyi İnci'ye anlatıyor. İkili, kazan dairesindeki sırrı çözmek için harekete geçiyor.

17.04.2021 09:37 | Son Güncelleme : 17.04.2021 09:42

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu'nun başrollerde yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Masumlar Apartmanı'nda çöp toplamayı bıraktıktan sonra daha da agresifleşen Han'ın kazan dairesinde zincirle bağladığı kişi merak ediliyor. Han'ın herkesten sakladığı bu büyük sır yeni bölümde çözülecek mi?

MASUMLAR APARTMANI 30. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Safiye, Naci'nin otel odasında unuttuğu klarnet nedeniyle büyük aşkıyla bir kez daha yüzleşir. 

İnci'nin ısrarı üzerine tedavi olmayı kabul eden Han'ın sorunları gün yüzüne çıkar. 

Esra'nın apartmandaki kazan dairesiyle ilgili şüphelerini İnci'yle paylaşır. 

İnci ile Esra orada ne olduğunu öğrenmek için harekete geçerler. 

Peki, Han’ın kazan dairesine sakladığı gerçeği Esra ve İnci ikilisi mi öğrenecek?

Masumlar Apartmanı 30. bölüm, 20 Nisan Salı saat 20.00'de TRT 1'de yayınlanacak. 

MASUMLAR APARTMANI 30. BÖLÜM FRAGMANI

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNİN KONUSU

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazadan dolayı tamamen değişir. İnci, ailesi büyük sırlarla çevrili olan Han’ın arabasına çarpar ve ikilinin yolları böylelikle kesişir.

Safiye (Ezgi Mola), Gülben (Merve Dizdar) ve Neriman (Gizem Katmer) yaşamı takıntılarla dolu üç kız kardeştir. Han ise hasta babalarının da içinde bulunduğu bu aileyle gerçek dünyayla arasındaki tek bağlantıdır. Han’ın bu yaşamdaki tek amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Zeynep Farah Abdullah) gördüğü o ilk anda değişir. İnci’ye aşık olan Han, ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Takıntılı yaşamlarından dolayı her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesinin hayatı, İnci ve Safiye’nin yıllar sonra ortaya çıkan aşkı Naci’yle birlikte daha da kontrolden çıkacak ve ortalık iyice karışacaktır.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor