Masumlar Apartmanı 27. Bölüm İzle

TRT 1'de dizisinin 27. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 23 Mart Salı günü yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 27. bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. Masumlar Apartmanı 27. Bölüm İzle.

23.03.2021 21:20 | Son Güncelleme : 24.03.2021 00:08

Masumlar Apartmanı dizisinin heyecanla beklenen 27. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

MASUMLAR APARTMANI 26. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

İnci, yaşadığı duygusal patlamanın ardından herkesi kaygılandıran davranışlar sergilemeye başlar. Gözü ne Han’ı ne de Memduh’la Ege’yi görür. İnci’nin kendine gelmesini sağlayan ise hiç umulmadık biri olur.Neriman babasının ölümünden dolayı kendini suçlayan Ege’ye destek olurken kendini aşan bir harekette bulunur. Safiye ise olanların ardından kendini temizliğe verir. Tam kendine gelirken yaşanan yeni bir kriz, eski korkularını canlandırır.Gülben, hala Esat’la iyi geçen buluşmanın etkisindeyken ondan gelen bir sürprizle yeni hayallere dalar. Han, Naci’yi göndermek konusunda kararlıdır. Ancak yaptığı hamlenin sonuçları ağır olacaktır.

MASUMLAR APARTMANI 27. BÖLÜM İZLE

Masumlar Apartmanı dizisinin 27. bölümünü tek parça full olarak TRT İzle'den izleyebileceğiniz link.

ÖNEMLİ NOT: TRT'nin linkteki TRTizle sitesine Facebook, Google ya da Apple ID'nizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bu hesaplardan biriyle giriş yapıldığında dizi ücretsiz olarak seyredilebilmektedir.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNİN KONUSU

Senaryosu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

Sıradaki Haber Yükleniyor