Masumlar Apartmanı 26. Bölüm İzle

TRT 1'de dizisinin 26. bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için internete yüklenen 16 Mart Salı günü yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 26. bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. Masumlar Apartmanı 26. Bölüm İzle.

17.03.2021 09:14 | Son Güncelleme : 23.03.2021 11:37

Masumlar Apartmanı dizisinin heyecanla beklenen 26. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

MASUMLAR APARTMANI 25. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

İnci, Han’la karşılaşmasının ardından altüst olur. Karşısındaki sorun İnci’yi bile aşacak kadar büyük, kimseye anlatamayacağı kadar da karmaşıktır. Han ise yine kaybetme korkusunun esiri olmuş, perişan halde İnci’nin kararını bekler.

Neriman’ın evde neden olduğu bir kriz, Safiye için doğum gününü daha baştan kabusa dönüştürür. Üstüne kimsenin bu özel günü önemsememesi Safiye’nin içindeki yaralı çocuğu iyice hırçınlaştırır, Naci de dahil herkesle gerilmesine sebep olur.

Gülben ise Esat’ın çay davetinin heyecanı içindedir. Safiye’ye yakalanmadan evden çıkmak için plan yapar.

Gamze, Neriman’ın da yardımıyla Ege’nin babası Haluk’la tanışmaya gelir. Heyecanla geldiği evde hem Gamze’yi hem de diğerlerini kötü bir sürpriz bekler.

İnci, Han’la ilişkilerini sadece bir şartla sürdürebileceklerini söyler. Bu şart, Han’ı hiç beklemediği yerden vurur.

MASUMLAR APARTMANI 26. BÖLÜM İZLE

Masumlar Apartmanı dizisinin 26. bölümünü tek parça full olarak TRT İzle'den izleyebileceğiniz link.

ÖNEMLİ NOT: TRT'nin linkteki TRTizle sitesine Facebook, Google ya da Apple ID'nizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bu hesaplardan biriyle giriş yapıldığında dizi ücretsiz olarak seyredilebilmektedir.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNİN KONUSU

Senaryosu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

MASUMLAR APARTMANI 26. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor