Masumlar Apartmanı 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Safiye'nin büyük değişimi şaşırttı

TRT 1'in sevilen dizisi 'nın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Naci'yle dışarı çıkmaya karar veren Safiye'nin büyük değişimi herkesi şaşırttı.

06.02.2021 09:26 | Son Güncelleme : 06.02.2021 09:32

Başrollerinde Ezgi Mola, Zeynep Dizdar, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı, 9 Şubat'ta seyirciyle buluşacak. Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan Masumlar Aparmanı'nın 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

SAFİYE DIŞARI ÇIKMAYA HAZIRLANIYOR

Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanında, İnci'yle konuşan Naci'nin "Onu son bir kez görebilmek için geri döndüm. Safiye benim yüzümden oraya hapsoldu. Onu oradan çıkarmak boynumun borcu" sözleri dikkat çekiyor.

Safiye ise yıllar sonra evden dışarı adım atmaya hazırlanıyor. Şık kıyafetlerini giyen Safiye, sokağa atacağı ilk adım için Naci'yi bekliyor.

HAN, NACİ’Yİ TEHDİT EDİYOR!

Han, eşi İnci'ye "Bu kadın hayata tutundu nefes almaya başladı. Şimdi öyle bir yumruk yiyecek ki boğazında düğüm olacak bu herif" diyor. Han, ablasından uzaklaşmasını istediği Naci'yi öldürmekle tehdit ediyor.

MASUMLAR APARTMANI 21. BÖLÜM FRAGMAN

MASUMLAR APARTMANI'NDA 20. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnci, eve girmiş, yepyeni bir maceraya ilk adımı atmıştır. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günden yaşadıkları onu umutsuzluğa sürükler. Han, İnci’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar ancak Safiye’nin planları başkadır. Safiye, İnci’ye hayatı dar etmekle meşgulken Naci’den gelen bir sürpriz, bastırmaya çalıştığı duyguları tekrar canlandırır. Fakat Safiye direnmekte kararlıdır.

Gülben evdeki dengeleri korumaya çalışırken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeni bir kriz yaratır. Neriman ise Ege ve Gamze’nin birlikteliğinin acısını henüz atlatamamışken bir de Gamze’nin entrikalarıyla uğraşmak zorunda kalır ve sonunda patlar. Gülru’nun gitmeden önceki son hamlesi ise Safiye’ye yıllar önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırır.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor