Masumlar Apartmanı 19. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci, Safiye'yle birlikte mi yaşayacak?

TRT 1'in sevilen dizisi 'nın merakla beklenen 19. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.

23.01.2021 13:35 | Son Güncelleme : 25.01.2021 09:12

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Madalyonun İçi' romanı kitabının 'Çöp Apartmanı' bölümünden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi her salı TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. İlk bölümünden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen Masumlar Apartmanı dizisinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı.

Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde Han'ı terk eden İnci, sürpriz bir kararlar Safiye ile aynı evde yaşamayı kabul edecek mi?

İNCİ, SAFİYE'YLE BİRLİKTE Mİ YAŞAYACAK?

Masumlar Apartmanı'nın 18. bölümünde, İnci ile Han'ın gizledikleri evlilikleri ortaya çıkmıştı. Han'ın ailesiyle aynı evde yaşamak zorunda olduklarını öğrenen İnci, eşini terk edip boşanma davası açmıştı.

Masumlar Apartmanı'nın 19. bölümünde, İnci ile Han karşı karşıya gelip tartışıyor. İnci Han'a "Biz evlenince nasıl bir hayatın bizi beklediğini ve kendi mecburiyetlerini söylemedin bana. Benim istemediğim sen değilsin o ev" sözleriyle tepki gösteriyor.

Kardeşi Han'ın üzüntüsü karşısında harekete geçen Gülben ise İnci'yle konuşup onu ikna etmeye çalışıyor. 

19. bölüm fragmanında İnci, Safiye ve diğer aile üyelerinin yaşadığı eve adım atıyor. 

MASUMLAR APARTMANI 19. BÖLÜM FRAGMANI 

Masumlar Apartmanı dizisinin başrollerinde; Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah yer alıyor. Masumlar Apartmanı her salı saat 20.00'de TRT 1'de ekrana geliyor. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor