Masumiyet 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumiyet'te İrem ölüyor mu?

FOX TV dizisi 'in 5. yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından yayınlandı. Dün akşam seyirciyi ekran başına kitleyen Masumiyet'in 5. yeni bölümünde de heyecan hız kesmeyecek.

18.03.2021 17:24 | Son Güncelleme : 18.03.2021 17:32

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın başrolleri paylaştığı Masumiyet dizisinin 4. bölümü dün akşam ekrana geldi. Masumiyet'in son bölümünde, şok delillerle İrem'in gözaltına alınması kafalarda soru işaretlerine neden olurken, Ela ve Serkan'ın gizlice buluşması yeni krizlerin yaşanacağının göstergesiydi. 

MASUMİYET'TE İREM ÖLÜYOR MU?

Masumiyet'in yayınlanan 5. bölüm fragmanında, kafasındaki karışıklıktan kurtulmanın bir yolunu bulan Ela'nın İlker'le görüşmeye gitmesi dikkat çekerken, İrem'in canına kıymak istemesi merak uyandırdı. 

İlker'in kaçması ise heyecanlı anları ekranlara getirdi.

MASUMİYET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlker’in şok ziyareti, bazı sorulara cevap olup, acımasız yalanların sonunu getirirken yeni bir acımasızlığın fitilini ateşler. Ela’nın yanında Bahar’a yakalanan İlker, savunmasında reddettiği ilişkiyi kabul etmek zorunda kalır. Fakat İlker’in açıklaması, Ela’nın gururunu bir kez daha kırar. O güne dek sadece kızı için adalet arayışında olan Bahar, madalyonun diğer yüzüyle; Ilgazlar’ın profesyonelce yürüttüğü algı operasyonuyla karşı karşıya kalır. Operasyonun, bir diğer kurbanı ise İrem’dir. İrem’le ilgili ortaya çıkan şok delil, duruşmanın bile seyrini değiştirirken Harun, Hale ve Bahar arasında kartlar yeniden dağıtılır. Harun ve Bahar, kızları için işbirliği yapmak zorundadır. Okların İrem’i göstermesi, İlker ve Ela arasındaki dengeyi sarsar. Ela, kafasındaki karışıklıktan kurtulmanın bir yolunu bulur ve gerçeklere doğru kimsenin beklemediği büyük bir adım atar. Üzerindeki büyük baskıyı ve İlker’in kendisinden uzaklaşmasını kaldıramayan İrem’in attığı adım ise Ela’nınkinden çok daha büyük olur. Gerçeğin yıkıcı etkisi hayatları bir kez daha değiştirecektir.

MASUMİYET DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor