'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç'tan yıllar sonra gelen itiraf: "Hepimiz ayrılacaktık, iki misli para verdiler"

Magazin Haberleri
'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç'tan yıllar sonra gelen itiraf: "Hepimiz ayrılacaktık, iki misli para verdiler"

'Kurtlar Vadisi' ilk serisinde Kılıç'ı karakterini canlandıran Attila Olgaç yıllar sonra bomba bir itirafta bulundu. Necati Şaşmaz'la ilgili çıkan tarikat haberleri sonrası ayrılmak istediklerini ifade eden Olgaç, "Hepimiz ayrılacaktık. Aldığımız paranın iki mislini verdiler, biz de kaldık" dedi.

Yayınlandığı döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinin Kılıç'ı Atilla Olgaç, Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz'ın tarikat üyesi olduğuna dair iddialar sonrası yaşananları anlattı ve magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddiada da bulundu. 

'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç'tan yıllar sonra gelen itiraf: "Hepimiz ayrılacaktık, iki misli para verdiler" - Resim : 1

Kurtlar Vadisi'nde Kılıç karakterine hayat veren Attila Olgaç, hem kendisi hem de Arka Sokaklar'ın Rıza Baba'sı Zafer Ergin hakkında açıklamalar yaptı.

'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç'tan yıllar sonra gelen itiraf: "Hepimiz ayrılacaktık, iki misli para verdiler" - Resim : 2

İKİ MİSLİ PARA TEKLİF EDİLİNCE...

Dizide Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz'la ilgili çıkan tarikat haberleri sonrası kadrodan ayrılmak istediklerini ifade eden Olgaç, kendilerine iki misli ücret teklif edildiği itiraf ederek şunları söyledi:

"Hepimiz ayrılacaktık. Fakat geçim için yaşamak önemli. Kesenin ağzını açtılar, aldığımız paranın iki mislini verdiler. İki misli para alınca da yapılacak bir şey olmadı."

'Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç'tan yıllar sonra gelen itiraf: "Hepimiz ayrılacaktık, iki misli para verdiler" - Resim : 3

"ZAFER ERGİN 3 MİSLİNİ İSTEDİ"

Açıklamasının devamında dizide Mehmet Karahanlı karakterini canlandıran Zafer Ergin'in devam etmek için 3 misli ücret istediğini belirten Olgaç, "Zafer Ergin dedi ki, '3 mislini isterim'. Onun üzerine 'olmaz' dedi adam. Bunun üzerine kanal devreye girerek 'Sen iki ver. Üstünü ben vereceğim' dedi ama 10 bölüm sonra öldürüldü. Zafer öyle gitti. Yoksa o da gitmiyordu. Erken öldürüldü" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Global

Kurtlar Vadisi Atilla Olgaç Necati Şaşmaz Necati Şaşmaz tarikat üyesi mi magazin haberleri