Komedyen Dana Carvey'in evlat acısı! Oğlu banyoda ölü bulundu

Hayatını kaybetti Magazin Haberleri
Komedyen Dana Carvey'in evlat acısı! Oğlu banyoda ölü bulundu

Hollywood'un emektar oyuncularından ve sevilen komedyenlerinden Dana Carvey evlat acısıyla sarsıldı. Carvey'in kendi izinden giden komedyen oğlu Dex Carvey evinde ölü bulundu.

Hollywood oyuncusu ve ünlü komedyen Dana Carvey'in oğlu Dex Carvey evinde ölü bulundu.

Komedyen Dana Carvey'in evlat acısı! Oğlu banyoda ölü bulundu - Resim : 1

Habertürk'te yer alan habere göre; Dana Carvey ve eşi Paula Carvey, ilk çocukları olan oğulları, 32 yaşındaki oğulları Dex Carvey'nin ölümünü sosyal medya hesaplarından yayımladıkları bir mesajla duyurdu. Evlat acısı yaşayan çift, "Dün gece korkunç bir trajedi yaşadık. Sevgili oğlumuz Dex, kazara aşırı dozda uyuşturucudan öldü. 32 yaşındaydı" ifadelerini kullandı.

Komedyen Dana Carvey'in evlat acısı! Oğlu banyoda ölü bulundu - Resim : 2

Dana Carvey, oğlu Dex Carvey'in ölüm haberini duyurduktan sonra onunla çekilmiş bir fotoğrafını yayımlayıp "Oğlumla birlikte çalışırken... Ne mutluluk dolu bir an" diye yazdı. Yayımlanan mesajda ayrıca "Dex o 32 yıla çok şey sığdırdı. Müzik, sanat, film yapımı, komedi gibi pek çok konuda son derece yetenekliydi ve tüm bunları tutkuyla sürdürdü" ifadelerine yer verildi.

Komedyen Dana Carvey'in evlat acısı! Oğlu banyoda ölü bulundu - Resim : 3

Polis kaynaklarının verdiği bilgiye göre Dex Carver'ın kız arkadaşı Los Angeles'taki evlerine acil servisi arayarak görevlileri çağırdı. Kolluk kuvvetleri Dex'in evin banyosunda olduğunu, kapıyı içeriden kilitlediğini fark etti.

İçeri girildiğindeyse Dex Carvey'in yerde hareketsiz halde bulunduğu öğrenildi. Sağlık görevlileri Carver'ı hayata döndürmeye çalışsalar da başarılı olmadılar. Olay yerinde hayatını kaybeden Dex Carvey'in ölüm sebebi henüz bilinmiyor.

Komedyen Dana Carvey'in evlat acısı! Oğlu banyoda ölü bulundu - Resim : 4

DANA CARVEY KİMDİR?

Dana Thomas Carvey, 2 Haziran 1955'te Montana'da doğumlu komedyen, oyuncu, senarist ve yapımcıdır.

Carvey, 1986'dan 1993'e kadar Saturday Night Live'daki yedi sezonuyla tanınıyor ve bu yapım ona art arda beş Primetime Emmy Ödülü adaylığı kazandırdı.

Carvey aynı zamanda; Tough Guys (1986), Opportunity Knocks (1990), Trapped in Paradise (1994) ve The Master of Disguise (2002) gibi komedi filmlerindeki rolleriyle de tanınıyor.

Kaynak: Haber Global