Kırmızı Oda'da büyük sürpriz! Ünlü şarkıcı ve oyuncu konuk oldu

Kırmızı Oda Dizi Haberleri
Kırmızı Oda'da büyük sürpriz! Ünlü şarkıcı ve oyuncu konuk oldu

OGM Pictures'ın tv8 için çektiği 'Kırmızı Oda' dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir ünlü isim dahil oldu.

Binnur Kaya'nın başrolde yer aldığı Kırmızı Oda dizisi, 2. sezonuyla da beğeni topluyor.

Gerçek hayatta yaşanan olaylara dayanan konusuyla dikkat çeken Kırmızı Oda dizisine yine ses getirecek bir transfer gerçekleştirildi. 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Başak Soysal ile Ali Balcı'nın yönettiği dizinin yeni ünlü konuk oyuncusu Emre Altuğ oldu. "Güldür Güldür Show'dan ayrılan Altuğ son olarak Exxen'de yayınlanan "Sihirli Annem" dizisinde Açelya Topaloğlu ile başrol oynamıştı. Altuğ, dizide Ayça Bingöl'ün hayat verdiği Derya'nın partneri olarak seyirci karşısına geçecek. Emre Altuğ oyunculuğun yanı sıra müzik çalışmalarına da devam ediyor.

Kırmızı Oda 49. bölüm 29 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'de tv8'de!

KIRMIZI ODA 49. BÖLÜM FRAGMANI

KIRMIZI ODA 48. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Derya, (Ayça Bingöl) Musa'ya annesinin durumunu itiraf ettikten sonra kendini toparlayamaz. Kardeşi Deniz'in nişanlısı, Deniz'i "annen bir katil" diyerek terk eder ve bu durum Derya'nın kendisini suçlamasına sebep olur. Derya'nın annesi Neriman, Doktor Hanım'ın yanına gelir.

Hapiste yaşadığı zorlukları ve yaşadığı vicdan azabını anlatan Neriman, evlatlarından uzaklaşacağını Doktor Hanım'a itiraf eder. Asuman (Başak Daşman) hala Mustafa Bey'e ( Burak Demir) oldukça sinirlidir. Doktor Hanım, Süveyda'yı (İlayda Alişan) kaybetme korkusunu aklından bile geçiremeyen Asuman'a Narin ile tanışmasını önerir.

Süveyda anne ve babasının kavgasına şahit olduktan sonra kendisine hakim olamaz ve yeniden hırsızlık yapar. Kırmızı Oda'ya geldiğinde ise geçmişe olan yolculuğunu başarı ile tamamlar ve bu durum Süveyda'nın rahatlamasına sebep olur. Ozan ile barıştıklarını anlatan Süveyda, Ozan'ı kaybetme korkusunu yenebilecek mi? Doktor Hanım'ın tavsiyesi üzerine Asuman ve Mustafa Bey, Narin'i ziyarete gider. Anne ve babasını bakım evinde gören Süveyda, kendisini bekleyen büyük sırrı öğrenebilecek mi?

Kaynak: Diğer

Kırmızı Oda Kırmızı Oda dizisi Kırmızı Oda oyuncu transferi Kırmızı Oda son bölümde neler oldu Kırmızı oda 48. bölüm Kırmızı Oda 48. bölümde neler oldu dizi haberleri dizi TV8 TV8 dizileri Emre Altuğ Emre Altuğ kimdir