Kırmızı Oda'dan Camdaki Kız dizisine bir transfer daha!

Dizi Haberleri Kırmızı Oda
Kırmızı Oda'dan Camdaki Kız dizisine bir transfer daha!

Psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından uyarlanan Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda'dan sonra ünlü yazarın Camdaki Kız kitabı da ekrana taşınıyor. Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosu şimdiden dikkat çekiyor.

Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Camdaki Kız' romanı Kanal D'de ekrana gelmeye hazırlanıyor. OGM Pictures imzası taşıyacak olan Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosuna dair detaylar ortaya çıkmaya başladı. 

Kırmızı Oda'da konuk oyuncu olarak rol alan ve Boncuk karakteriyle beğeni toplayan Burcu Biricik'in Camdaki Kız'da başrol oynacağı ortaya çıkmış, ünlü oyuncunun partneri olması için Sefirin Kızı dizisine geçtiğimiz günlerde veda eden Uraz Kaygılaroğlu'na da teklif gittiği magazin kulislerinde konuşuluyordu.

Kırmızı Oda'dan Camdaki Kız dizisine bir transfer daha! - Resim : 1

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre, Camdaki Kız dizisine aynı yapım şirketi bünyesinde bulunan Kırmızı Oda dizisinden bir transfer daha gerçekleşecek. Kırmızı Oda dizisinde Boncuk'un hayali aşkı Can'ı canlandıran Feyyaz Şerifoğlu'na da teklif gitti. Şu sırlar oyuncunun teklifi değerlendirdiği konuşuluyor.

Kırmızı Oda'dan Camdaki Kız dizisine bir transfer daha! - Resim : 2

Nadim Güç'ün yönetmen koltuğuna oturacağı Camdaki Kız dizisindeki Nalan karakterine Burcu Biricik hayat verecek.

Camdaki Kız dizisinin en geç Nisan ayında yayında Kanal D'de yayınlanacak. 

CAMDAKİ KIZ KİTABININ KONUSU

Nalan, çocukluğu ve genç kızlığında sefalet çekmeyen ve sonrasında da zengin bir aileye gelin olarak giden bir karakterdir. Ancak bunca bolluğun ve bereketin içerisinde yüzü hiçbir zaman gülmez. Çünkü ailesi tarafından sevgi görmemiştir. Kocası tarafından da aynı sevgisizliğe maruz kalır. Bunun üzerine çocuğunu da daha doğmadan kaybedince Nalan, iyice kendi içine kapanan ve her şeyden elini ayağını çeken bir karaktere dönüşür. Ta ki karşısına Hayri çıkana dek...

Nalan, hiç kimseden görmediği sevgi, ilgi ve alakayı Hayri’den görecektir. Bu esnada kocasından da boşanmıştır. Hayri ile yedi yıl boyunca süren bir ilişki yaşayacaktır. Ancak bahtsız kaderi Nalan’ın peşini burada da bırakmaz. Peki, Nalan mutlu olabilecek midir? Dahası, insanın kaderini değiştirmek elinde midir? İşte tüm bu soruların cevaplarını Nalan, yaşadığı bunalımlar nedeniyle gittiği klinikte, doktoru ile birlikte arayacak ve geçmişi ile ilgili bilinmeyen detayların da sırları böylece aralanacaktır.

Kaynak: Haber Global

Camdaki Kız dizisi Kırmızı Oda dizisi Burcu Biricik Feyyaz Şerifoğlu dizi haberleri