Kırmızı Kamyon dizisi ekran macerasına başlıyor

Kahraman itfaiyecilerin hayatlarını ve zorlu mücadelelerini anlatarak Türkiye'de daha önce yapılmamış bir işe imza atacak olan Kırmızı Kamyon dizisi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

29.03.2021 17:38 | Son Güncelleme : 29.03.2021 17:39

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturduğu, senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleminden çıkan Kırmızı Kamyon Show TV ekranlarından seyircilerin beğenisine sunulacak. 

KIRMIZI KAMYON OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Sema Ergenekon'un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; 'Kırmızı Kamyon'un oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır buluşuyor.

10. Ev imzalı Kırmızı Kamyon dizisi, 31 Mart akşamı ilk bölümüyle Show TV’de ekranlara gelecek.

KIRMIZI KAMYON DİZİSİNİN KONUSU NE?

Hayat kurtaran itfaiyecilerin; mücadelelerini, birbirlerine ve mesleklerine olan bağlarını farklı özelliklere sahip itfaiyeciler üzerinden anlatan 'Kırmızı Kamyon', izleyicilere yoğun duygular yaşatacak dramatik yapısı ve heyecan yaratacak aksiyon dolu sahneleriyle adından söz ettirecek.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor